Konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” balsojumā, Zemgales reģionā viena no līderēm ir Salas novada pašvaldība
11:08, 31.Oktobris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Turpinās iedzīvotāju balsošana Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un Valsts reģionālās attīstības aģentūras rīkotā konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” pirmajā kārtā. Noskaidroti iedzīv..

Lasīt vairāk
Demokrātijas sargi no Strasbūras vērtēs demokrātijas principu ievērošanu ATR gaitā
20:17, 30.Oktobris, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Eiropas Padomes (EP) Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa Monitoringa komiteja, pamatojoties uz Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) vēstuli, lēmusi rīkot faktu noskaidrošanas vizīti Latvijā, lai gūtu padziļinātu priek&scaron..

Lasīt vairāk
Salas novada domes kārtējā sēde
11:28, 28.Oktobris, 2019 , Jaunumi

Kārtējā Salas novada domes sēde

SALAS NOVADA DOMES SĒDE 2019.GADA 31.OKTOBRĪ plkst. 14.00 Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Izpilddirektora ziņojums par paveikto oktobra mēnesī   2. Par Salas novada izglītības iestāžu interešu izglītībai piešķir..

Lasīt vairāk
Informatīvs pasākums darba devējiem par personu ar invaliditāti un garīga rakstura traucējumiem integrāciju sabiedrībā un darba tirgū

Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) ESF projekts “Personu ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem integrācija nodarbinātībā vai sabiedrībā” Nr.9.1.4.1/16/I/001 (turpmāk – projekts) 2019. gada 14. novembrī Rīgā, &n..

Lasīt vairāk
Valsts vides dienests informē par ietekmes uz vidi sākotnējā izvērtējuma veikšanu valsts nozīmes ūdensnotekai Podvāze
11:37, 22.Oktobris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Attēlā: Podvāze pie Biržiem Salas novada pašvaldība saņēma no Valsts vides dienesta Daugavpils reģionālās vides pārvaldes informatīvo paziņojumu par ietekmes uz vidi sākotnējā izvērtējuma veikšanu valsts nozīmes ūdensnotekai Podvāze. PD..

Lasīt vairāk
LAD Viduslatvijas RLP seminārs   “LAD aktualitātes”
13:04, 18.Oktobris, 2019 , Jaunumi , Dažādi , Lauksaimniekiem

LAD Viduslatvijas RLP seminārs “LAD aktualitātes”

2019. gada 25. oktobrī Rīgas iela 111, Jēkabpils Darba kārtība: plkst. 10.45 - 11.00 reģistrācija plkst. 11.00 LAD mobilā lietotne; Gunta Žilde (VRLP vadītāja) plkst. 11.15 Aktualitātes pasākumā “Ieguldījumi materiālajos aktīvos”; Aija Oz..