Vai ārkārtas situācijas laikā ir jāturpina Aministratīvi teritoriālās reformas (ATR) virzība?
16:26, 16.Aprīlis, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Vai ārkārtas situācijas laikā ir jāturpina Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) virzība?

250 cilvēku no visas Latvijas rīt, 17.aprīlī, vēlējās protestēt pret Administratīvi Teritoriālo reformu. Valstī pašreiz ir ārkārtas situācija, bet tās aizsegā turpinās novadu likvidācijas process. Latvija ir vienīgā valsts pasaulē, kur ep..

Lasīt vairāk
Salas novada pašvaldība trešdienās atsāk maksājumu pieņemšanu  pašvaldības kasē
16:06, 15.Aprīlis, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas