Izsludina projektu pieteikumu pieņemšanu Zemgales Kultūras programmā – 2019
16:40, 06.Marts, 2019 , Jaunumi , Projekti

Izsludina projektu pieteikumu pieņemšanu Zemgales Kultūras programmā – 2019

Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) izsludina Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Atbalsts kultūras programmām reģionos” Latvijas Valsts mežu finansētās Zemgales Kultūras programmas – 2019 projektu konkursu. Prog..

Līdz 1. aprīlim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums
10:23, 05.Marts, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Līdz 1. aprīlim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums

Atgādinām, ka līdz 2019. gada 1. aprīlim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums. Saskaņā ar likumu „Par nekustamā īpašuma nodokli”, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturks..

Lasīt vairāk
LPS: aizņemšanās nosacījumu maiņa var apdraudēt šogad plānotos būvniecības darbus izglītības iestādēs
16:28, 04.Marts, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) iebilst pret Finanšu ministrijas vēlmi jau 2019. gadā mainīt aizņemšanās nosacījumus pašvaldībām, paredzot aizņēmuma saņemšanai 25% pašvaldības budžeta līdzfinansējumu. Nos..

Lasīt vairāk
Izsludina vēlēšanu iecirkņu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanos Eiropas parlamenta vēlēšanām 2019.gada 25.maijā
09:01, 27.Marts, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Salas novada vēlēšanu komisija, saskaņā ar Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumu, izsludina vēlēšanu iecirkņu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanos Eiropas parlamenta..

Lasīt vairāk
Rūpnieciskās zvejas tiesību noma Salas novadā
13:28, 04.Februāris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas

Par rūpnieciskās zvejas tiesību nomu

2019.gada 31.janvāra Salas novada domes sēdē tika pieņemts lēmums Nr. 22 “Par rūpnieciskās zvejas tiesību nomas nodošanu izsolei pašpatēriņa zvejai Daugavā un Pļaviņu ūdenskrātuvē” (protokols Nr.1, 23.punkts). 2010.ga..

Zemessardze plāno izvest dažāda veida mācības Salas novadā
17:17, 30.Janvāris, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Zemessardze plāno izvest dažāda veida mācības Salas novadā

LR Zemessardzes 3. Latgales brigādes Zemessardzes 56. kājnieku bataljona komandieris pulkvežleitnants V. Kodors ir informējis Salas novad pašvaldību, ka saskaņā ar Zemessardzes 56. kājnieku bataljona 2019. gada apmācību plānu, Salas novada O&s..