Izsludināts foto un video konkurss “Eiropas dižkoku lielvalsts Latvija”
08:36, 19.Maijs, 2020 , Jaunumi , Kultūra , Jaunatne

Izsludināts foto un video konkurss “Eiropas dižkoku lielvalsts Latvija”

Attēlā: Dižkoku atbrīvotāju grupa pie Imanta Ziedoņa uzietā ozola Madlienas pagastā pēc tā atbrīvošanas no biezā krūmu apauguma 1984. gadā. Foto no Gunta Eniņa arhīva. Izsludinām Spēkozola 2020. gada vasaras sociālo mediju foto un video konkur..

Lasīt vairāk
“Divu krastu radio” uzsāk jaunu raidījumu ciklu “Sēlija šodien”
10:59, 14.Maijs, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas , Kultūra

“Divu krastu radio” uzsāk jaunu raidījumu ciklu “Sēlija šodien”

13. maijā plkst. 14:30 “Divu krastu radio” (90,1 FM Daugavpils; 96,9 FM Jēkabpils) pirmatskaņojumu piedzīvoja raidījums “Sēlija šodien”. Turpmāk trīs mēnešu garumā raidījumā medijs informēs par aktualitātēm,..

Pieejamas bezmaksas attālinātas juristu konsultācijas
08:22, 14.Maijs, 2020 , Jaunumi , Dažādi

Pieejamas bezmaksas attālinātas juristu konsultācijas

Lai plakātu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā!     Lai veicinātu ikviena iedzīvotāja informētību par savām tiesībām un tiesisko interešu aizsardzību ārkārtējās situācijas apstākļos, kā arī nodrošinātu juridisku ..

Lasīt vairāk
No 12. maija, braucot sabiedriskajā transportā,  jālieto mutes un deguna aizsegs
10:12, 12.Maijs, 2020 , Jaunumi , Dažādi , Veselība

No 12. maija, braucot sabiedriskajā transportā, jālieto mutes un deguna aizsegs

Pēdējo nedēļu laikā pasažieru skaits turpina palielināties, tāpēc, lai mazinātu vīrusa Covid-19 izplatīšanās risku, no 2020. gada 12. maija, pasažieriem, braucot sabiedriskajā transportā, jālieto mutes un deguna aizsegs..

Lasīt vairāk
Salas novada pašvaldība piešķir pabalstu krīzes situācijā saistībā ar Covid-19 izplatību
15:35, 08.Maijs, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas

Lai infografiku skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās!     Š.g. 30. aprīļa sēdē Salas novada dome apstiprināja saistošos noteikumus par pašvaldības sniegto pabalstu izsniegšanas kārtību iedzīvotājiem,..

Lasīt vairāk
Mākslas izstāde „CILME / audums kā koncepcija un materiāls Latvijas identitātē” skatāma virtuāli
12:18, 08.Maijs, 2020 , Jaunumi , Kultūra

Attēlā: Diānas Potapovas un Sandras Agritas Greivules "Viedzīmes"     3D formātā nu apskatāma starpdisciplinārā mākslas izstāde “CILME / audums kā koncepcija un materiāls Latvijas identitātē”. Izstādē varēs aplūkot gan..