Remigrācijas veicināšana pašvaldībā

Ņemot vērā, ka gandrīz visās Latvijas pašvaldībās novērojams būtisks iedzīvotāju samazinājums, remigrācijas veicināšanā būtiski ne tikai pasākumi valsts līmenī, bet svarīga ir tieši pašvaldību loma. Tādēļ Salas n..

Lasīt vairāk
Salas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus arī turpmāk saņemt pakalpojumus attālināti
13:57, 10.Jūnijs, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas

Ņemot vērā Latvijā noteiktos COVID-19 ierobežojumus un Ministru kabineta noteikumus "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai", Salas novada dome no 10. jūnija aicina iedzīvotāj..

Latvijas Valsts prezidenta kanceleja sniedz atbildi pieciem apkārtnes novadiem
12:40, 08.Jūnijs, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas

Latvijas Valsts prezidenta kanceleja sniedz atbildi pieciem apkārtnes novadiem

Kā iepriekš ticis informēts, Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas un Viesītes novadu domes priekšsēdētāji nosūtīja atklātu vēstuli Valsts prezidentam par administratīvi teritoriālo reformu. Vēstulē tika kritiski vērtēta administratīvi ..

Salas Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība 14. jūlijā sasauc kopsapulci

Salas Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrības, reģistrācijas Nr. 55403009911, valde paziņo, ka 2020. gada 14. jūlijā plkst. 15.00, Salas kultūras namā, Skolas ielā 2, Salā, Salas pagastā tiek sasaukta biedru kopsapulce (pilnvaroto sapulce). Darba kārtība..

Ugunsdrošībai objektos jāpievērš pastiprināta uzmanība
17:01, 04.Jūnijs, 2020 , Jaunumi , Dažādi , Uzņēmējdarbība

Ugunsdrošībai objektos jāpievērš pastiprināta uzmanība

Sācies gada siltākais un saulainākais periods, kas nozīmē, ka ugunsdrošībai Objektos jāpievērš pastiprināta uzmanība un jāveic visi nepieciešamie pasākumi, lai novērstu ugunsdrošības apdraudējumus! Sakārtota apkārtējā vide..

Bezmaksas attālinātas juristu konsultācijas jūnijā
11:37, 05.Jūnijs, 2020 , Jaunumi , Dažādi

Bezmaksas attālinātas juristu konsultācijas jūnijā

Nepieciešama juridiskā konsultācija? Risinājums – attālināta telefonkonsultācija vai rakstiska atbilde tiešsaistē! No 8. jūnija līdz 12. jūnijam un no 15. jūnija līdz 19. jūnijam plkst.10.00-16.00 ikvienam iedzīvotājam ir iespēja ..