Iznācis novembra informatīvais izdevums
11:15, 11.Novembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas

Iznācis novembra informatīvais izdevums "Salas Novada Vēstis"

Salas novada pašvaldības informatīvā izdevuma  "Salas Novada Vēstis" elektroniskā versija:  https://www.salasnovads.lv/uploads/files/pielikumi/sadalas/informativais-izdevums-salas-novada-vestis-/snv-121-2019.pdf  Infor..

Iesniegtie projekti  Interreg V-A Latvijas – Lietuvas programmā
11:22, 06.Novembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Projekti , Tūrisms

Iesniegtie projekti Interreg V-A Latvijas – Lietuvas programmā

Salas novada  pašvaldība, ar diviem partneriem no Latvijas un diviem no Lietuvas, iesniegusi Interreg V-A Latvijas – Lietuvas programmas 2014.– 2020. gadam (Programma) trešajā  konkursa kārtā projektu "Starpta..

Lasīt vairāk
Salas novada pašvaldība atbalsta mediķus un aicina pievienoties streikam
16:07, 05.Novembris, 2019 , Jaunumi , Dažādi , Veselība

Salas novada pašvaldība, esot nemierā ar administratīvi teritoriālās reformas gaitu un atbalstot mediķus, - aicina pievienoties streikam

Veselības aprūpes nozares darbinieki turpina uzstāt uz nepieciešamību algu palielināšanai piešķirt visu iepriekš solīto finansējumu un ceturtdien gaidāmo protestu neatcels, pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Kri&sc..

Lasīt vairāk
Salas novada pašvaldībai apstiprināti divi LEADER  projekti
13:56, 04.Novembris, 2019 , Jaunumi , Projekti

Salas novada pašvaldībai apstiprināti divi LEADER projekti

Lai infografiku skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās!   Lauku atbalsta dienesta Viduslatvijas reģionālā lauksaimniecības pārvalde apstiprinājusi divus Salas novada pašvaldības projektus, kas iesniegti  Eiropas Savienības..

Lasīt vairāk
 Konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” balsojumā, Zemgales reģionā viena no līderēm ir Salas novada pašvaldība
11:08, 31.Oktobris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Turpinās iedzīvotāju balsošana Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un Valsts reģionālās attīstības aģentūras rīkotā konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” pirmajā kārtā. Noskaidroti iedzīv..