Zvejas nomas tiesību izsole tiek atcelta uz nenoteiktu laiku
08:57, 12.Marts, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Zvejas nomas tiesību izsole tiek atcelta uz nenoteiktu laiku

Lai attēlu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Salas novada pašvaldība paziņo, ka rūpnieciskās pašpatēriņa zvejas nomas tiesību slēgta izsole Pļaviņu ūdenskrātuvē Sēlpils pagasta Salas novada administratīvajā teritorijā, k..

Iznācis informatīvā izdevuma
10:02, 11.Marts, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas

Iznācis informatīvā izdevuma "Salas Novada Vēstis" marta numurs

Attēlu pilnā apjomā var skatīt, uzklikšķinot uz tā! Salas novada pašvaldības informatīvā izdevuma "Salas Novada Vēstis" marta numura elektroniskā versija ir lasāma novada mājas sadaļā PUBLIKĀCIJAS. Izdevums drukātā veidā būs i..

NVA aicina darba devējus pieteikties dalībai Vakanču gadatirgū Jēkabpilī
17:02, 06.Marts, 2019 , Jaunumi , Uzņēmējdarbība

NVA aicina darba devējus pieteikties dalībai Vakanču gadatirgū Jēkabpilī

Projekts Nr. 9.1.1.2/15/I/001 „Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū, kas šī gada 5.aprīlī no plkst.11.00 līdz 14.00 norisin..

Izsludina projektu pieteikumu pieņemšanu Zemgales Kultūras programmā – 2019
16:40, 06.Marts, 2019 , Jaunumi , Projekti

Izsludina projektu pieteikumu pieņemšanu Zemgales Kultūras programmā – 2019

Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) izsludina Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Atbalsts kultūras programmām reģionos” Latvijas Valsts mežu finansētās Zemgales Kultūras programmas – 2019 projektu konkursu. Prog..

Līdz 1. aprīlim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums
10:23, 05.Marts, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Līdz 1. aprīlim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums

Atgādinām, ka līdz 2019. gada 1. aprīlim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums. Saskaņā ar likumu „Par nekustamā īpašuma nodokli”, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturks..

Lasīt vairāk
LPS: aizņemšanās nosacījumu maiņa var apdraudēt šogad plānotos būvniecības darbus izglītības iestādēs
16:28, 04.Marts, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) iebilst pret Finanšu ministrijas vēlmi jau 2019. gadā mainīt aizņemšanās nosacījumus pašvaldībām, paredzot aizņēmuma saņemšanai 25% pašvaldības budžeta līdzfinansējumu. Nos..