69% iedzīvotāju novērtē viedā elektroenerģijas skaitītāja priekšrocības un saimnieko gudri
12:51, 19.Marts, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Jau vairāk nekā pusei Latvijas ir uzstādīti viedie elektroenerģijas skaitītāji un 69% mājsaimniecību atzīst, ka viena no vērtīgākajām viedā elektrības skaitītāja priekšrocībām ir attālināta skaitītāju rādījumu nolasīšana. Klienti viedā ..

Paziņojums par tikšanos ar iedzīvotājiem
11:42, 18.Marts, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Vīgants

Paziņojums par tikšanos ar iedzīvotājiem

Salas novada pašvaldības un SIA "Vīgants" vadība un speciālisti aicina Salas novada iedzīvortājus uz informatīvo tikšanos, lai iepazīstinātu ar paveikto iepriekšējā gadā, ieplānotajiem darbiem šim gadam un uzklau..

Lieldienu Zoles turnīrs Sēlijas zolmaņiem
16:20, 13.Marts, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Lieldienu Zoles turnīrs Sēlijas zolmaņiem

Lai skatītu afišu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! 22. aprīlī, Neretas novada Mazzalves pagastā tiek rīkot jau piektais Lieldienu ZOLES turnīrs Sēlijas zolmaņiem. Tradicionālais Neretas Zoles turnīrs  otro reizi t..

Zvejas nomas tiesību izsole tiek atcelta uz nenoteiktu laiku
08:57, 12.Marts, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Zvejas nomas tiesību izsole tiek atcelta uz nenoteiktu laiku

Lai attēlu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Salas novada pašvaldība paziņo, ka rūpnieciskās pašpatēriņa zvejas nomas tiesību slēgta izsole Pļaviņu ūdenskrātuvē Sēlpils pagasta Salas novada administratīvajā teritorijā, k..

Iznācis informatīvā izdevuma
10:02, 11.Marts, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas

Iznācis informatīvā izdevuma "Salas Novada Vēstis" marta numurs

Attēlu pilnā apjomā var skatīt, uzklikšķinot uz tā! Salas novada pašvaldības informatīvā izdevuma "Salas Novada Vēstis" marta numura elektroniskā versija ir lasāma novada mājas sadaļā PUBLIKĀCIJAS. Izdevums drukātā veidā būs i..