No 2020. gada 1. janvāra prasības ugunsdrošībai mājokļos kļūs stingrākas
09:37, 01.Augusts, 2019 , Jaunumi , Dažādi

No 2020. gada 1. janvāra prasības ugunsdrošībai mājokļos kļūs stingrākas

Lai skatītu afišu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! Nākamā gada 1. janvārī stāsies spēkā nozīmīgas Ugunsdrošības noteikumu prasības – visos mājokļos (gan privātmājās, gan dzīvokļos) ir jābūt uzstādītiem autonomiem ugunsgr..

Nestrādājoši jaunieši var pieteikties bezmaksas mācībām 40 profesijās

Līdz 30. augustam 22 profesionālās izglītības iestādēs visā Latvijā turpinās Jauniešu garantijas noslēdzošā uzņemšana jauniešiem vecumā no 17 līdz 29 gadiem, kuri ieguvuši vidējo izglītību un ir bez darba. Mācības b..

08:09, 30.Jūlijs, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Augustā Pļaviņu HES ūdenskrātuvē uzturēs pazeminātu ūdens līmeni

Šovasar no 1. līdz 11. augustam AS "Latvenergo" Pļaviņu  hidroelektrostacijas ūdenskrātuvē uzturēs pazeminātu ūdens līmeni ar tālāku pakāpenisku ūdens līmeņa atjaunošanu.  Rūpējoties par Daugavas hidroelektros..

Salas novada pašvaldības domes sēdes darba kārtība
14:39, 22.Jūlijs, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas

KĀRTĒJĀ SALAS NOVADA DOMES SĒDE

SALAS NOVADA DOMES SĒDE 2019. gada 25. jūlijā plkst. 14.00 Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Izpilddirektora ziņojums par paveikto jūlija mēnesī - 2. Par nekustamā īpašuma – dzīvokļa Podvāzes ielā 4-10, Biržos, Salas pa..

Atbilstības statusu varēs iegūt arī kooperatīvās sabiedrības

16. jūlijā, valdība apstiprināja Zemkopības ministrijas izstrādātos MK noteikumus „Kooperatīvo sabiedrību atbilstības noteikumi”, kuri nosaka kooperatīvo sabiedrību atbilstības kritērijus, atbilstības statusa piešķiršanas un..

09:11, 10.Jūlijs, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Augustā Pļaviņu HES ūdenskrātuvē uzturēs pazeminātu ūdens līmeni

Šovasar no 1. līdz 11. augustam AS "Latvenergo" Pļaviņu  hidroelektrostacijas ūdenskrātuvē uzturēs pazeminātu ūdens līmeni ar tālāku pakāpenisku ūdens līmeņa atjaunošanu. Rūpējoties par Daugavas hidroelektrostaciju hidrot..