Informatīvs pasākums darba devējiem par personu ar invaliditāti un garīga rakstura traucējumiem integrāciju sabiedrībā un darba tirgū

Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) ESF projekts “Personu ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem integrācija nodarbinātībā vai sabiedrībā” Nr.9.1.4.1/16/I/001 (turpmāk – projekts) 2019. gada 14. novembrī Rīgā, &n..

Lasīt vairāk
Valsts vides dienests informē par ietekmes uz vidi sākotnējā izvērtējuma veikšanu valsts nozīmes ūdensnotekai Podvāze
11:37, 22.Oktobris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Attēlā: Podvāze pie Biržiem Salas novada pašvaldība saņēma no Valsts vides dienesta Daugavpils reģionālās vides pārvaldes informatīvo paziņojumu par ietekmes uz vidi sākotnējā izvērtējuma veikšanu valsts nozīmes ūdensnotekai Podvāze. PD..

Lasīt vairāk
LAD Viduslatvijas RLP seminārs   “LAD aktualitātes”
13:04, 18.Oktobris, 2019 , Jaunumi , Dažādi , Lauksaimniekiem

LAD Viduslatvijas RLP seminārs “LAD aktualitātes”

2019. gada 25. oktobrī Rīgas iela 111, Jēkabpils Darba kārtība: plkst. 10.45 - 11.00 reģistrācija plkst. 11.00 LAD mobilā lietotne; Gunta Žilde (VRLP vadītāja) plkst. 11.15 Aktualitātes pasākumā “Ieguldījumi materiālajos aktīvos”; Aija Oz..

Lasīt vairāk
Novembrī sāksies apmācības audžuģimenēm un adoptētājiem

Lai afišu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! Informējam, ka 2019. gada 2. novembrī uzsākam audžuģimeņu un adoptētāju apmācības, kuras notiks Jēkabpils ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrā, Brīvības ielā 157, Jēkabpilī.  Jē..

Salas novada pašvaldības darba laika izmaiņas ceturtdien, 17. oktobrī
10:05, 16.Oktobris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi , Kultūra

Salas novada pašvaldības darba laika izmaiņas ceturtdien, 17. oktobrī

Lai infografiku skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās!

Lasīt vairāk
Salas novads veiksmīgi startējis konkursā  “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās”
16:19, 14.Oktobris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi , Projekti

Salas novads veiksmīgi startējis konkursā “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās”