Salas novada pašvaldība atbalsta mediķus un aicina pievienoties streikam
16:07, 05.Novembris, 2019 , Jaunumi , Dažādi , Veselība

Salas novada pašvaldība, esot nemierā ar administratīvi teritoriālās reformas gaitu un atbalstot mediķus, - aicina pievienoties streikam

Veselības aprūpes nozares darbinieki turpina uzstāt uz nepieciešamību algu palielināšanai piešķirt visu iepriekš solīto finansējumu un ceturtdien gaidāmo protestu neatcels, pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Kri&sc..

Lasīt vairāk
Salas novada pašvaldībai apstiprināti divi LEADER  projekti
13:56, 04.Novembris, 2019 , Jaunumi , Projekti

Salas novada pašvaldībai apstiprināti divi LEADER projekti

Lai infografiku skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās!   Lauku atbalsta dienesta Viduslatvijas reģionālā lauksaimniecības pārvalde apstiprinājusi divus Salas novada pašvaldības projektus, kas iesniegti  Eiropas Savienības..

Lasīt vairāk
 Konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” balsojumā, Zemgales reģionā viena no līderēm ir Salas novada pašvaldība
11:08, 31.Oktobris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Turpinās iedzīvotāju balsošana Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un Valsts reģionālās attīstības aģentūras rīkotā konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” pirmajā kārtā. Noskaidroti iedzīv..

Lasīt vairāk
Demokrātijas sargi no Strasbūras vērtēs demokrātijas principu ievērošanu ATR gaitā
20:17, 30.Oktobris, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Eiropas Padomes (EP) Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa Monitoringa komiteja, pamatojoties uz Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) vēstuli, lēmusi rīkot faktu noskaidrošanas vizīti Latvijā, lai gūtu padziļinātu priek&scaron..

Lasīt vairāk
Salas novada domes kārtējā sēde
11:28, 28.Oktobris, 2019 , Jaunumi

Kārtējā Salas novada domes sēde

SALAS NOVADA DOMES SĒDE 2019.GADA 31.OKTOBRĪ plkst. 14.00 Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Izpilddirektora ziņojums par paveikto oktobra mēnesī   2. Par Salas novada izglītības iestāžu interešu izglītībai piešķir..