Pozitīvas pārmaiņas gada ienākumu deklarāciju iesniedzējiem
11:52, 15.Aprīlis, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Pozitīvas pārmaiņas gada ienākumu deklarāciju iesniedzējiem

Lai skatitu attēlu pilnā apmērā, uzklikšķiniet uz tā! Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) informē, ka 2019.gada 16.aprīlī spēkā stājas likums “Grozījumi likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli””, kas nosaka ..

Salas novada pašvaldības darba laiks Lieldienās
11:37, 15.Aprīlis, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas

Salas novada pašvaldības darba laiks Lieldienās

Salas novada pašvaldība lūdz ņemt vērā, ka laika posmā no 2019. gada 18. aprīļa līdz 2019. gada 22. aprīlim ieskaitot, būs izmaiņas iedzīvotāju apkalpošanas darba laikā.

Lasīt vairāk
Jauna kārtība Uzņēmumu reģistra klātienes pakalpojumu saņemšanai reģionos

No 2019.gada 7.maija mainīsies klientu apkalpošanas laiki vairākās Uzņēmumu reģistra (UR) reģionālajās nodaļās. Turpmāk Bauskas, Daugavpils, Jēkabpils, Liepājas, Rēzeknes un Ventspils reģionālajās nodaļās klātienes pakalpojumi būs pieej..

Lasīt vairāk
Ja meklē darbu vai vēlies to mainīt, piedalies NVA Karjeras dienās darba meklētājiem!
16:29, 03.Aprīlis, 2019 , Jaunumi , Uzņēmējdarbība

Lai skatītu attēlu pilnā apmērā, uzklikšķiniet uz tā! No 8. līdz 12.aprīlim visās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs norisināsies akcija “Karjeras dienas darba meklētājiem”. Akcijas laikā ikviens iedzīvotājs, kas meklē ..

Uzlabotas iespējas meklēt traktortehnikas valsts tehnisko apskati
09:32, 01.Aprīlis, 2019 , Jaunumi , Dažādi , Uzņēmējdarbība