Līdz ārkārtas situācijas atcelšanai 253 pasta pakalpojumu sniegšanas vietās klientus apkalpos pēc pieprasījuma
08:47, 18.Marts, 2020 , Jaunumi , Dažādi

..

Lasīt vairāk
No 19. marta tiks samazināts reģionālo maršrutu reisu skaits; pasažieri aicināti pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu ATD vai 1188 mājaslapā
17:00, 17.Marts, 2020 , Jaunumi , Dažādi

Sakarā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju Covid-19 izplatības mazināšanai, pēdējo dienu laikā reģionālo maršrutu autobusos pārvadāto pasažieru skaits ir būtiski krities. Tādējādi, no ceturtdienas, 2020. gada 19. marta, uz ..

Lasīt vairāk
SIA “Vīgants” informē par darbības izmaiņām, kā arī atkritumu izvešanas un apsaimniekošanas pakalpojumu nepārtrauktību COVID-19 pandēmijas laikā

Lai skatītu attēlu "COVID-19 skartās teritorijas pasaulē" pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Saistībā ar 12. marta Ministru kabineta un Krīzes vadības padomes izsludināto ārkārtējo situāciju Latvijā koronavīrusa izplatības ierobežo&s..

Lielā Talka tiek pārcelta uz 16. maiju

Latvijā noteiktais ārkārtas stāvoklis ir satraucis visus mūsu valsts iedzīvotājus. Tāpēc Lielās Talkas organizatori, rūpējoties par Latvijas iedzīvotāju veselību, pieņēma lēmumu pārcelt talku no šā gada 25. aprīļa uz 16. maiju un piedāv..

Lasīt vairāk
Iespējas saņemt valsts un pašvaldību vienotā klientu apkalpošanas centra pakalpojumus attālināti
10:48, 17.Marts, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Lai skatītu infografiku pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! Izsludinātās ārkārtējās situācijas valstī laikā, iedzīvotājiem pieejami vairāk nekā 700 e-pakalpojumi, tostarp, - var deklarēt dzīvesvietu, pieteikt pabalstu Valsts sociālās apdro&sca..

Par darbinieku un darba devēju attiecībām ārkārtējās situācijas laikā
09:18, 17.Marts, 2020 , Jaunumi , Dažādi , Veselība

Par darbinieku un darba devēju attiecībām ārkārtējās situācijas laikā

Latvijā ir līdz 14. aprīlim izsludināta ārkārtēja situācija, lai  ierobežotu COVID-19 izplatību. Izsludinātā ārkārtas situācija ietekmē vai var ietekmēt arī darbiniekus un darba devējus, tāpēc ir būtiski visiem iesaistītajiem kopīgi sadar..