Vai vecāki vienmēr pajautā bērnam atļauju publiskot viņa foto?
11:06, 24.Marts, 2020 , Jaunumi , Dažādi

Vai vecāki vienmēr pajautā bērnam atļauju publiskot viņa foto?

Vecāku vēlme dalīties ar bērna ikdienas piedzīvojumiem varētu pastiprināties laikā, kad ģimenes ārkārtas situācijas dēļ spiestas ievērojami vairāk laika pavadīt kopā. Tomēr vajadzētu atcerēties, ka bērna fotogrāfiju un video publicēšana..

Lasīt vairāk
Par Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes darba organizāciju ārkārtējās situācijas apstākļos
10:45, 24.Marts, 2020 , Jaunumi , Dažādi