Lieldienu brīvdienu laikā gaidāmas izmaiņas gandrīz 500 reģionālo maršrutu
13:31, 08.Aprīlis, 2020 , Jaunumi , Dažādi

Lieldienu brīvdienu laikā gaidāmas izmaiņas gandrīz 500 reģionālo maršrutu

Lieldienu brīvdienu periodā no 2020. gada 9. līdz 14. aprīlim gaidāmas izmaiņas gandrīz 500 reģionālo autobusu maršrutu visā Latvijā. Ņemot vērā, ka svētkos pasažieru braukšanas paradumi mainās, daļā maršrutu tiks a..

Katalogs “Novada Garša” – vietējās produkcijas ražotājiem
11:05, 08.Aprīlis, 2020 , Jaunumi , Lauksaimniekiem

Katalogs “Novada Garša” – vietējās produkcijas ražotājiem

Mājražotāja vai mazā ražotāja piedāvātā produkcija tapusi, izmantojot vismaz 70% vietējas izcelsmes izejvielu, kas izaudzēta pašu saimniecībā vai iegādāta no cita pašmāju ražotāja. Šis ir galvenais kritērijs, lai La..

Sākas ceturtā dabas skaitīšanas sezona
16:16, 07.Aprīlis, 2020 , Jaunumi , Dažādi , Lauksaimniekiem

Sākas ceturtā dabas skaitīšanas sezona

Ir uzsākusies dabas skaitīšanas ceturtā, noslēdzošā sezona, kurā eksperti Dabas aizsardzības pārvaldes uzdevumā līdz oktobrim apsekos dabas vērtības 78 novados, izvērtējot tajos sastopamo purvu, mežu, saldūdeņu, piekrastes, alu, iežu at..

Zvejas atļaujas (licences) zvejniekiem izsniegs pašvaldības
12:58, 07.Aprīlis, 2020 , Jaunumi , Dažādi

Zvejas atļaujas (licences) zvejniekiem izsniegs pašvaldības

Otrdien, 7. aprīlī, valdība apstiprināja Zemkopības ministrijas sagatavotos grozījumus Ministru kabineta (MK) trīs noteikumos par rūpniecisko zveju iekšējos ūdeņos, par rūpniecisko zveju teritoriālajos ūdeņos un ekonomiskās zonas ūdeņos..

Lasīt vairāk
Var pieteikties platību maksājumiem. Iesniegumus LAD palīdz aizpildīt un iesniegt arī pa tālruni
11:20, 07.Aprīlis, 2020 , Jaunumi , Lauksaimniekiem

Lai infografiku skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! No šā gada 8.aprīļa līdz 15.jūnijam Lauku atbalsta dienesta klienti Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS) var pieteikties platību maksājumu saņemšanai, aizpil..