No 19.novembra mainās pasta sūtījumu deklarēšanas kārtība
12:55, 19.Novembris, 2019 , Jaunumi , Dažādi

No 19.novembra mainās pasta sūtījumu deklarēšanas kārtība

2019. gada 19. novembrī pilnībā noslēgsies pasta sūtījumos saņemto preču deklarēšanas procesa elektronizācija, kā to paredz Savienības Muitas kodekss. Turpmāk šādas preces būs iespējams deklarēt, tikai iesniedzot elektronisku muitas dek..

Par Saeimas atsaukšanas ierosinājumu
16:58, 14.Novembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Sākusies iniciatīva parakstu vākšanai par Saeimas atsaukšanas ierosinājumu

Šā gada 14. novembrī Centrālā vēlēšanu komisija ir reģistrējusi biedrību “Varu Latvijas Tautai” un Centra partiju kā iniciatīvas grupas parakstu vākšanai, lai ierosinātu tautas nobalsošanu par Saeimas atsauk&sc..

Lasīt vairāk
NĪ nodokļa maksātāju ievērībai: līdz 15.novembrim veicams kārtējais nodokļa maksājums
01:29, 12.Novembris, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Atgādinām, ka līdz 2019. gada 15. novembrim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums. Saskaņā ar likumu „Par nekustamā īpašuma nodokli”, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī n..

Zināmi konkursa
12:21, 11.Novembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas

Zināmi konkursa "Sakopta vide Salas novadā" nominanti

Attēlā: Lauku sēta "Rieksti" Sēlpils pagastā. Sakoptas sētas, novākti lauki, košas puķu dobes, gaumīgi izvēlēti un izvietoti ziedu trauki un smaidīgi, pozitīvi noskaņoti un laipni saimnieki – tas viss kopā dod milzīgu spēku str..

Iznācis novembra informatīvais izdevums
11:15, 11.Novembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas

Iznācis novembra informatīvais izdevums "Salas Novada Vēstis"

Salas novada pašvaldības informatīvā izdevuma  "Salas Novada Vēstis" elektroniskā versija:  https://www.salasnovads.lv/uploads/files/pielikumi/sadalas/informativais-izdevums-salas-novada-vestis-/snv-121-2019.pdf  Infor..

Iesniegtie projekti  Interreg V-A Latvijas – Lietuvas programmā
11:22, 06.Novembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Projekti , Tūrisms

Iesniegtie projekti Interreg V-A Latvijas – Lietuvas programmā

Salas novada  pašvaldība, ar diviem partneriem no Latvijas un diviem no Lietuvas, iesniegusi Interreg V-A Latvijas – Lietuvas programmas 2014.– 2020. gadam (Programma) trešajā  konkursa kārtā projektu "Starpta..