Zemgales Attīstības padomē jauna informācija un jaunas zināšanas
15:51, 20.Februāris, 2020 , Jaunumi , Dažādi

Zemgales Attīstības padomē jauna informācija un jaunas zināšanas

ZemgalesPlānošanas reģiona Attīstības padomes ikmēneša sēde notika Jēkabpils novadā - trīs izcilu Latvijas dižgaru Jāņa Akuratera, Aleksandra Grīna un Raiņa dzimtajā pusē. Pašvaldību vadītāji iepazinās ar novada, ku..

Lasīt vairāk
Tikšanās ar grāmatas ,,Latviešu uzvārdi arhīvu materiālos: Kurzeme, Zemgale, Sēlija” veidotājiem Krustpils pilī
17:16, 19.Februāris, 2020 , Jaunumi , Dažādi , Kultūra

Lai skatītu afišu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās!   Grāmata ,,Latviešu uzvārdi arhīvu materiālos: Kurzeme, Zemgale, Sēlija” jau veiksmīgi ir nonākusi pie lasītājiem dažādās Latvijas vietās, tāpēc Latviešu va..

Aicināti piedalīties Uzņēmēju dienās Aizkrauklē

No 3. līdz 4. aprīlim, Aizkrauklē norisināsies Pārnovadu uzņēmēju dienas. Tās pulcēs uzņēmējus, nevalstiskā sektora un pašvaldību pārstāvjus, kā arī aktīvākos apkārtnes novadu iedzīvotājus un viesus no galvaspilsētas, lai runātu par &sc..

Šķirnes mīļdzīvnieku iegāde tikai no reģistrētas organizācijas
10:18, 18.Februāris, 2020 , Jaunumi , Dažādi

Šķirnes mīļdzīvnieku iegāde tikai no reģistrētas organizācijas

Zemkopības ministrija aicina suņu, kaķu un sesku turētājus pievērst uzmanību: ir atjaunots Lauksaimniecības datu centra (LDC) šķirnes mājas (istabas) dzīvnieku audzētāju organizāciju reģistrs un tikai šīs organizācijas ir tiesīga..

Biedrība Lauku partnerība
08:48, 18.Februāris, 2020 , Jaunumi , Lauksaimniekiem , Projekti

Biedrība Lauku partnerība "Sēlija" izsludina atklātu projektu iesniegumu pieņemšanas 7. kārtu uzņēmējiem

Biedrības Lauku partnerība "Sēlija" paziņojums Biedrība Lauku partnerība "Sēlija" izsludina atklātu projektu iesniegumu peņemšanas 7. kārtu Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam p..

Lasīt vairāk
Psihosociālās rehabilitācijas programmā var piedalīties arī onkoloģiski saslimušo cilvēku tuvinieki
15:58, 17.Februāris, 2020 , Jaunumi , Dažādi , Veselība

Šogad Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks”, izsludinot pieteikšanos 2020. gada psihosociālās rehabilitācijas programmai „Spēka Avots”, lielu akcentu liks uz tuvinieku iesaisti dalī..