Salas novada pašvaldība saņēmusi no Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas atbildi par administratīvi teritoriālo reformu
15:08, 19.Septembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Salas novada pašvaldība saņēmusi atbildi no Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas par administratīvi teritoriālo reformu

Latvijas Republikas Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas (komisija) priekšsēdētājs Kaspars Ģirģerns, pamatojoties uz Salas novada pašvaldības domes priekšsēdētājas Irēnas Sproģes mutisku informācijas pieprasījumu, &sc..

Svecīšu vakars Salas novada kapsētās 5. oktobrī
16:59, 13.Septembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Svecīšu vakars Salas novada kapsētās 5. oktobrī

Lai afišu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! SVECĪŠU VAKARS SALAS NOVADA KAPSĒTĀS 5. OKTOBRĪ Salas pagasta kapsētās: ► Biržu kapos plkst. 15.00; ► Dzelznavas kapos plkst. 16.00; ► Auzānu kapos plkst. 17.00. Sēlpils pagas..

Lasīt vairāk
Barikāžu dalībniekus aicina pieteikties un saņemt 1991.gada Barikāžu dalībnieka statusa apliecības
02:04, 13.Septembris, 2019 , Jaunumi , Dažādi

1991. gada Barikāžu dalībniekiem būs iespēja saņemt 1991. gada Barikāžu dalībnieka statusa apliecības. Apliecības tiks izsniegtas šī gada 23. septembrī laika posmā no plkst. 11.00- 16.00 Jēkabpils Tautas namā (Vecpilsētas laukums 3), Baltajā z..

Sēlijas novadu apvienība rīko kopīgu pasākumu Latvijas Nacionālajā bibliotēkā
18:52, 09.Septembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi , Kultūra

Sēlijas novadu apvienība rīko kopīgu pasākumu Latvijas Nacionālajā bibliotēkā "Sēlijai būt!"

Latviešu tauta veidojusies 13.–17. gadsimtā, četru baltu tautu (kuršu, zemgaļu, sēļu un latgaļu) etniskās apvienošanās procesā, kā arī daļēji lībiešu asimilācijas rezultātā. Sēļi ir viena no baltu tautām, kas atstāju..

Lasīt vairāk

Valsts pētījumu programmas projekts “DemoMig” un Zemgales plānošanas reģions aicina uz “Reģionālo ideju darbnīcu: Zemgales demogrāfiskais portrets”, kas 24. septembrī notiks Bauskas novada Ceraukstē, atpūtas kompleksā R..

Lasīt vairāk
Labklājības ministrija ielūdz uz reģionālo diskusiju “Tu un sociālā uzņēmējdarbība – vai vajag?”

Septembrī Labklājības ministrija ielūdz ikvienu interesentu uz reģionālo diskusiju ciklu “Tu un sociālā uzņēmējdarbība – vai vajag?”, kas norisināsies piecās pilsētās: Liepājā (11.09.), Valmierā (13.09.), Daugavpilī (18.09.), Jelgav..