Izmēri sava uzņēmuma digitālās attīstības briedumu

10:07, 03.Decembris, 2019 , Jaunumi , Dažādi , Uzņēmējdarbība
Izmēri sava uzņēmuma digitālās attīstības briedumu
 
Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) uzsākusi kampaņu "Gudrā Latvija", kurā mudina mazos un vidējos uzņēmumus ikdienas darbā ieviest digitālos rīkus (piemēram, e-paraksts un e-rēķins), kas atvieglotu gan iekšējos, gan ārējos uzņēmuma procesus.
 

"Gudrā Latvija" ietvaros radīts Digitālā brieduma tests, kurā novērtēt sava uzņēmuma digitālo briedumu, salīdzināt to ar konkurentu pozīciju, kā arī saņemt praktiskus ieteikumus, kā ar digitāliem rīkiem veicināt darba efektivitāti.

Aicinām pašvaldības mazos un vidējos uzņēmēmumu novērtēt sava uzņēmuma digitālo briedumu šeit: www.gudralatvija.lv.

Tests veidots vienkārši – uzņēmuma vadītājam jānovērtē, cik daudz uzņēmuma vadīšanas pamatfunkcijās tas izmanto IT risinājumus.

Pēc testa aizpildīšanas uzņēmuma vadītājs saņem ne tikai padziļinātu vērtējumu un iespēju salīdzināt sevi ar konkurentiem savā nozarē, bet arī ieteikumus par to, kādus IT risinājumus tam savā uzņēmumā būtu jāievieš.

Rezultātu prezentēšanai tiek izmantota sporta terminoloģija. Uzņēmumi ar labākajiem rezultātiem “nokļūst” augstākajā līgā, pa vidu ir sporta un tautas klase, savukārt lielākā piepūle nākotnē digitālo tehnoloģiju ieviešanā ir nepieciešama tiem, kas paliek uz rezervistu soliņa.


Vairāk par projektu: Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācija
Mob. tālrunis: +371 29450530
E-pasts: gudralatvija@gudralatvija.lv

 www.gudralatvija.lv