Aicinājums Salas novada iedzīvotājiem noslēgt komunālo pakalpojumu līgumus

12:03, 01.Decembris, 2020 , Jaunumi , Vīgants
Aicinājums Salas novada iedzīvotājiem noslēgt komunālo pakalpojumu līgumus

SIA “Vīgants” informē, Salas novada privātmāju un viensētu iedzīvotājus, kuri saņem pakalpojumus par sadzīves atkritumu savākšanu un izvešanu, aukstā ūdens piegādi un kanalizācijas notekūdeņu novadīšanu, noslēgt komunālo pakalpojumu līgumus. Līgumi jāpārslēdz tiem pakalpojuma saņēmējiem, kuriem noslēgtā līguma termiņš ir līdz 2020. gada 31. decembrim.

SIA “Vīgants” aicina iedzīvotājus pieteikt līguma sagatavošanu attālināti līdz š.g. 30. decembrim, zvanot pa tālruni 29169871 darba dienās no plkst. 8:00 – 17:00 (P.-C.) un no plkst. 8:00 – 16:00 (Pk.) vai pieteikt līguma sagatavošanu elektroniski, rakstot uz vigkom@inbox.lv.

Pēc līguma sagatavošanas, iedzīvotājus informēs par līgumu parakstīšanu un saņemšanu SIA “Vīgants” Susējas ielā 9 Salā; Biržu ielā 11 (2. stāvā) Biržos; Ošānu ielā 14-1 Salas pagasta Ošānos un  Sēlpils pagasta pārvaldē, Pētera Barisona ielā 6.

Aicinām iedzīvotājos būt atbildīgiem un līgumus par komunālo pakalpojumu sniegšanu noslēgt līdz 2021. gada 26. februārim.  

Papildu informācijai: tālrunis +371 29169871; e-pasts: vigkom@inbox.lv.

Informāciju sagatavoja: SIA "Vīgants"