Traktoru parāde Sēlpilī
16:14, 22.Aprīlis, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Traktoru parāde Sēlpilī

Šogad Traktoru parāde notiks svētdienā, 5. maijā, kas sāksies plkst. 12.00 pie Raiņa kluba. Pasākuma idejas autors un organizators ir Kaspars Kalvāns. Visiem interesentiem no Salas novada, ja ir vēlme piedalīties traktortrhnikas parādē, vēl ne..

Eiroparlamenta vēlēšanas 2019
13:12, 23.Aprīlis, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Eiroparlamenta vēlēšanas 2019

Eiropas Parlamenta vēlēšanas Latvijā notiks sestdienā, 25. maijā. Latvija šajās vēlēšanās ir viens vēlēšanu apgabals, un EP no Latvijas būs jāievēl astoņi deputāti. Kandidātu sarakstu iesniegšana EP vēlēšanām..

Izsludināts ugunsnedrošais periods mežā
11:11, 23.Aprīlis, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Izsludināts ugunsnedrošais periods mežā

Valsts meža dienests ar 2019. gada 19. aprīli izsludina ugunsnedrošo periodu mežā. Ugunsnedrošajā periodā mežā aizliegts veikt jebkādu dedzināšanu. Ugunskurus atļauts kurināt tikai īpaši ugunskuriem ierīkotās vietās, kā ar..

Uzlabojumi valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā
12:03, 15.Aprīlis, 2019 , Jaunumi , Dažādi , Veselība

Uzlabojumi valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā

Lai skatītu infografiku pilnā apmērā, uzklikšķiniet uz tās! Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka no šī gada aprīļa stājusies spēkā virkne uzlabojumu valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā. Uzlabojumi..

Pozitīvas pārmaiņas gada ienākumu deklarāciju iesniedzējiem
11:52, 15.Aprīlis, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Pozitīvas pārmaiņas gada ienākumu deklarāciju iesniedzējiem

Lai skatitu attēlu pilnā apmērā, uzklikšķiniet uz tā! Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) informē, ka 2019.gada 16.aprīlī spēkā stājas likums “Grozījumi likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli””, kas nosaka ..

Salas novada pašvaldības darba laiks Lieldienās
11:37, 15.Aprīlis, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas

Salas novada pašvaldības darba laiks Lieldienās

Salas novada pašvaldība lūdz ņemt vērā, ka laika posmā no 2019. gada 18. aprīļa līdz 2019. gada 22. aprīlim ieskaitot, būs izmaiņas iedzīvotāju apkalpošanas darba laikā.