Administratīvi teritoriālo reformu sāks vētīt Satversmes tiesā
13:24, 12.Janvāris, 2021 , Jaunumi , Novada ziņas

Administratīvi teritoriālo reformu sāks vētīt Satversmes tiesā

Attēlā Satversmes tiesas ēka, priekšplānā Latvijas Republikas un Eiropas Savienības masta karogi   Satversmes tiesa 13. janvārī sāks izskatīt lietu Nr. 2020-37-0106 “Par Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma pielikuma ..

Zemgalē top reģiona jauna Attīstības programma
13:01, 11.Janvāris, 2021 , Jaunumi , Novada ziņas

Zemgalē top reģiona jauna Attīstības programma

Zemgales Attīstības padome (ZAP) attālinātā sēdē pirmajā redakcijā apstiprinājusi un publiskajai apspriešanai nodevusi Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) Attīstības programmas 2021.- 2027. gadam projektu. Minētā dokumenta izstrāde aizsāk..

Salas novada domes ārkārtas sēde
15:44, 11.Janvāris, 2021 , Jaunumi , Novada ziņas

Salas novada domes ārkārtas sēde

Attēlā Salas novada domes ēka, priekšplānā mastos plīvo Latvijas Republikas, Eiropas Savienības un Salas novada karogi   SALAS NOVADA DOMES ĀRKĀRTAS SĒDE 2021. gada 12. janvārī plkst. 08.30   Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēm..

No 12. janvāra darbu atsāk Salas novada  bibliotēkas
19:44, 08.Janvāris, 2021 , Jaunumi , Novada ziņas , Kultūra

No 12. janvāra darbu atsāk Salas novada  bibliotēkas

Lai infografiku skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Attēlā infografika ar uzskaitītiem ierobežojumiem, apmeklējot bibliotēku   No 12. janvāra darbu atsāk Salas novada  bibliotēkas, grāmatu izsniegšanai iepriekšēj..

Lasīt vairāk
Līdzšinējie un papildu drošības pasākumi Covid-19 ierobežošanai līdz 25. janvārim

Attēlā Sēlijas sporta skolas filiāles Salas novadā treniņš futbolā   Turpinoties Covid-19 izplatības pieaugumam, līdzšinējie drošības pasākumi, tostarp komandantstunda jeb “mājsēde” nedēļas nogalēs, kā arī aizlie..

Latvija:
11:07, 06.Janvāris, 2021 , Jaunumi , Novada ziņas

Latvija: "Neizmantota iespēja īstenot teritoriālo reformu saskaņā ar Eiropas vietējo pašvaldību hartu," teic ziņotāji

Attēlā Eiropas Vietējo un reģionālo varu kongresa dalībnieki sanāksmes laikā   2020. gada 7. decembrī pieņemtajā ziņojumā un rekomendācijās Eiropas Padomes Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress pauda bažas par vietējās demokrātijas pas..