Piedalies Lielajā Talkā talkojot vai ziedojot
18:58, 20.Aprīlis, 2021 , Jaunumi , Dažādi

Piedalies Lielajā Talkā talkojot vai ziedojot

Lielā Talka un Salas novada pašvaldība aicina novada iedzīvotājus aktīvi līdzdarboties jau tradicionālajā pavasara talkā un Vislatvijas vides sakopšanā, kas norisināsies šā gada 24. aprīlī.Salas novada opašv..

Lasīt vairāk
Norisināsies tematiskās darba grupas jaunveidojamā Jēkabpils novada  attīstības plānošanas dokumentu izstrādei
10:25, 20.Aprīlis, 2021 , Jaunumi , Dažādi

Norisināsies tematiskās darba grupas jaunveidojamā Jēkabpils novada attīstības plānošanas dokumentu izstrādei

Jēkabpils novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2021. – 2035. gadam un  Jēkabpils novada attīstības programmas 2021. – 2027. gadam izstrādes ietvarā Semināru – diskusiju cikls Veidojam novadu kopā! Nākotnes risinājumi 2021..

No 6. aprīļa gaidāmas izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos
10:03, 05.Aprīlis, 2021 , Jaunumi , Izglītība

No 6. aprīļa gaidāmas izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos

Ņemot vērā, ka Krustpils novadā vairākās izglītības iestādēs tiks atceltas mācības klātienē, no 2021. gada 6. aprīļa gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr. 6894 Jēkabpils–Sēlpils, Nr. 6896 Jēkabpils–Sala, Nr. 6944 Jēkabpils&ndash..

Lasīt vairāk
Norit diskusijas par Jēkabpils novada pašvaldības pārvaldes organizācijas struktūras projekta izstrādi
16:15, 29.Marts, 2021 , Jaunumi

Norit diskusijas par jaunveidojamā Jēkabpils novada pašvaldības pārvaldes organizācijas struktūras projekta izstrādi

Lai nodrošinātu jaunveidojamā Jēkabpils novada, kas iekļauj Jēkabpils pilsētu, Krustpils, Jēkabpils, Viesītes, Aknīstes un Salas novadu administratīvās struktūras projekta izstrādi, Jēkabpils pilsētas pašvaldības izpilddi..

Sākas atkritumu savākšanas un labiekārtošanas talku pieteikšana
09:34, 29.Marts, 2021 , Jaunumi , Vīgants

Sākas atkritumu savākšanas un labiekārtošanas talku pieteikšana

Sākot ar šodienu, mēnesi pirms Lielās Talkas, kas norisināsies 24. aprīlī,  visiem talkotājiem ir iespēja pieteikt savas talkas talkošanas tiešsaistes kartēs Lielās Talkas mājas lapā www.talkas.lv sadaļā “Kartes”..

26. martā darbu sācis CVK uzziņu tālrunis par 5. jūnija pašvaldību vēlēšanām
09:27, 29.Marts, 2021 , Jaunumi

26. martā darbu sācis CVK uzziņu tālrunis par 5. jūnija pašvaldību vēlēšanām

Lai informētu vēlētājus par 5. jūnija pašvaldību domes vēlēšanu kārtību, no šodienas, 26. marta, līdz 6. jūnijam darbosies Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) uzziņu tālrunis 67049999. Tālrunis strādās katru dienu no plkst...