Par kārtību pašvaldību vēlēšanās 5. jūnijā
12:28, 28.Maijs, 2021 , Jaunumi

Par kārtību pašvaldību vēlēšanās 5. jūnijā

Gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās, 5. jūnijā, vēlētāji varēs balsot jebkurā sava vēlēšanu apgabala iecirknī, kā balsošanas dokumentu izmantojot gan pasi, gan personas apliecību. Vēlētāju uzskaitei vēlēšanu iecir..

Lasīt vairāk
25. maijā – NVA tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā”

25.maijā no plkst. 14.00 līdz 16.00 platformā www.europeanjobdays.eu norisināsies  Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) rīkotā tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā&rdquo..

Jaunākais regulējumā Covid-19 pandēmijas laikā
21:08, 07.Maijs, 2021 , Jaunumi

Jaunākais regulējumā Covid-19 pandēmijas laikā

Svarīgākais: Saeima no 7. maija atļauj ēdināšanu ārtelpās atbilstoši epidemioloģiskās drošības prasībām; atkarībā no epidemioloģiskās situācijas Ministru kabinets varēs pieņemt lēmumu uz noteiktu laiku apturēt šo pakalpoju..

Piedalies Lielajā Talkā talkojot vai ziedojot
18:58, 20.Aprīlis, 2021 , Jaunumi , Dažādi

Piedalies Lielajā Talkā talkojot vai ziedojot

Lielā Talka un Salas novada pašvaldība aicina novada iedzīvotājus aktīvi līdzdarboties jau tradicionālajā pavasara talkā un Vislatvijas vides sakopšanā, kas norisināsies šā gada 24. aprīlī.Salas novada opašv..

Lasīt vairāk
Norisināsies tematiskās darba grupas jaunveidojamā Jēkabpils novada  attīstības plānošanas dokumentu izstrādei
10:25, 20.Aprīlis, 2021 , Jaunumi , Dažādi

Norisināsies tematiskās darba grupas jaunveidojamā Jēkabpils novada attīstības plānošanas dokumentu izstrādei

Jēkabpils novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2021. – 2035. gadam un  Jēkabpils novada attīstības programmas 2021. – 2027. gadam izstrādes ietvarā Semināru – diskusiju cikls Veidojam novadu kopā! Nākotnes risinājumi 2021..

No 6. aprīļa gaidāmas izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos
10:03, 05.Aprīlis, 2021 , Jaunumi , Izglītība

No 6. aprīļa gaidāmas izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos

Ņemot vērā, ka Krustpils novadā vairākās izglītības iestādēs tiks atceltas mācības klātienē, no 2021. gada 6. aprīļa gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr. 6894 Jēkabpils–Sēlpils, Nr. 6896 Jēkabpils–Sala, Nr. 6944 Jēkabpils&ndash..