AS
15:41, 09.Decembris, 2019 , Jaunumi , Dažādi , Lauksaimniekiem

AS "Latvijas valsts meži" piedāvā malku no ciršanas atliekām cirsmās

Pēc mežizstrādes darbu pabeigšanas cirsmā paliek ciršanas atliekas, kas var lieti noderēt kā malka. Tāpēc  AS „Latvijas valsts meži” ļauj tās vākt bez papildu maksas. Tomēr jāievēro priekšnoteikums - pirms v..

09:46, 05.Decembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Izsole par rūpnieciskās pašpatēriņa zvejas tiesību nomu Pļaviņu ūdenskrātuvē un Daugavā Salas novada administratīvajā teritorijā skatāma Salas novada mājaslapas www.salasnovads.lv sadaļā Izsoles Papildu informācija: Zanda Daņilova Juriste Sala..

Lasīt vairāk
No 5.decembra e-pieteikums bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa iegūšanai NVA CV un vakanču portālā vairs nav jāapliecina ar elektronisko parakstu
09:21, 05.Decembris, 2019 , Jaunumi , Dažādi

Lai infografiku skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! Lai tiešsaistē iesniegtu Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) pieteikumu bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa piešķiršanai, elektroniskais paraksts, sākot ar ..

Aicinām pieteikties 9. Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbiržai

Lai afišu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! 12. decembrī pl. 10:00–15:30 Jelgavā, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā notiks 9. Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbirža. Aicinām pieteikties dalība..

Lasīt vairāk
NVA aicina darba devējus līdz 17.decembrim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai
12:27, 04.Decembris, 2019 , Jaunumi , Uzņēmējdarbība

ESF projekts „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr. 7.1.1.0/15/I/001   Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) līdz šī gada 17.decembrim pieņem darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) p..

Lasīt vairāk
Latvijas pašvaldības pie Mežaparka Lielās estrādes izveidojušas rododendru dārzu
08:29, 04.Decembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Attēlā: šķirnes rododendrs "Miks" 119 Latvijas pašvaldības Rīgas dome kopā ar SIA “Rīgas meži” rudenī aicināja uz rododendru stādīšanas svinīgo pasākumu “Rododendru krāšņums dziesmu priekam&rdqu..