Radošs jauniešu pasākums “Alternatīvā māksla”

09:40, 10.Jūnijs, 2019 , Kultūra , Projekti , Jaunatne
Radošs jauniešu pasākums “Alternatīvā māksla”

Lai afišu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās!

     

Solidaritātes projekta "Jaunieši VAR" komanda novēl visiem radošu vasaru un aicina Salas novada jauniešus 18. jūnijā uz radošu un piedzīvojumiem bagātu dienu Sēlpils pagasta Zvejnieklīcī, pasākumā "Alternatīvā māksla". Pasākuma sākums no plkst. 13:00. 

Pasākuma programmā plānots:

  • radošas un krāsainas darbnīcas;
  • lielie un mazie burbuļi;
  • radošās sporta aktivitātes;
  • kopīgas sarunas;
  • dūmu sveču krāsu virpulis;
  • pikniks un uzkodas.

Plānots arī transports no Salas un Biržu ciemiem, pieteikšanās pa tālr. 25712909

Projekts “Jaunieši VAR” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Eiropas Komisija nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 

Informāciju sagatavoja: Solidaritātes projekta “Jaunieši VAR” komanda