LLKC organizē mācības lauku jauniešiem

13:11, 05.Augusts, 2019 , Jaunumi , Dažādi , Mūžizglītība , Izglītība , Lauksaimniekiem , Jaunatne
LLKC organizē mācības lauku jauniešiem

 

Lai palīdzētu lauku jauniešiem apgūt uzņēmējdarbības prasmes un īstenot savas biznesa ieceres, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) piedāvā iespēju piedalīties bezmaksas mācībās “Tu vari vairāk!”, kā arī konkursā jaunajiem uzņēmējiem “Laukiem būt!”.

Aicināts ikviens 18 līdz 40 gadus vecumā gan ar jau esošu uzņēmējdarbības ideju, gan tie, kas meklē idejas un vēlas iegūt praktiskas iemaņas biznesa plāna izstrādē, kā arī tie, kuriem nav savas idejas, bet ir interese par kādu tēmu. Pasākums ietver:

  • informatīvo dienu;
  • piecu dienu mācības;
  • pieredzes apmaiņas braucienu;
  • individuālo sadarbību;
  • konkursu „Laukiem būt!”.

Pasākums tiek īstenots Valsts Lauku tīkla aktivitātes „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai” ietvaros.

Jēkabpils konsultāciju birojs pirmo tikšanos – informatīvo dienu organizē š.g. 11. septembrī un aicina jauniešus pieteikt tajā savu dalību līdz 2. septembrim. T. 26511269 vai anita.putka@llkc.lv, vai pie novadu lauku attīstības konsultantiem.