Karjeras atbalsts Salas vidusskolā

10:07, 11.Februāris, 2020 , Izglītība , Projekti , Jaunatne
Karjeras atbalsts Salas vidusskolā

 

5. februārī Salas vidusskolas 10.-12. klasēm notika karjeras lekcija - nodarbība “Trāpīt mērķī”, kuru vadīja izaugsmes trenere un eksperte mērķu noteikšanā, SIA „DK Projects” vadītāja, Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes komunikācijas virziena prodekāne Daina Einberga. 

Nodarbības laikā skolēni uzzināja, kā kļūt par veiksmīgu cilvēku, kā pareizi izvirzīt mērķus un kādas darbības jāveic, lai mērķus piepildītu. Skolēniem tika doti vienkārši praktiski uzdevumi, kurus veicot varēja izvērtēt savu mērķu realitāti un piemērotību savām interesēm.  Nodarbības laikā skolēni mācījās analizēt savu rīcību mērķu sasniegšanai pēc SVID metodes.

Pasākumu atbalstīja projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

 

Informāciju sagatavoja: Dace Ķiploka
Pedagoģe, karjeras konsultante
Salas vidusskola
Tālrunis: +371 65237780
E-pasts: admin@salas.lv