Jauniešu konference "Veiksmes kods"

00:07, 13.Decembris, 2018 , Jaunatne
Jauniešu konference

13. decembrī Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā notika jau 16. jauniešu konference, kuras šī gada tēma bija "Veiksmes kods", uz konferenci tika aicināti 8.-12.klašu jaunieši no Jēkabpils pilsētas un tuvāko novadu skolām.

Dienas gaitā jauniešiem bija iespēja darboties 6 darba grupās, kuras vadīja eksperti: latviešu poproka un elektroniskās mūzikas grupas “Triānas Parks” dalībniece Agnese Rakovska, jauniešu studijas „BaMbuss” vadītāja Līga Siliņa, “TeaTree” improvizācijas teātra vadītāja un dibinātāja Mairita Strūberga ,biedrības "Jēkabpils NVO resusru centrs" brīvprātīgā darba projekta vadītāja, jaunatnes darbinieks Evelīna Elksnīte, Jēkabpils sporta centra sporta speciāliste Dace Valtere, latviešu mūziķis, dzejnieks, mūzikas un tekstu autors un RigaTV24 raidījuma "Rampas Ugunis" vadītājs Andris Kivičs.

Konferences darba grupās tiks apskatītas tādas tēmas, kā līderība, harizma, brīvprātība, kustība, komunikācija, uzdrošināšanās un kopīgi tiks rasta atbilde uz jautājumu, kas ir veiksmes kods?!

Konferences sākumā jaunieši arī prezentēja savus sagatavotos mājasdarbus par tēmu "Kas ir veiksmes kods?"

Salas novadu konferencē pārstāvēja jaunieši no Salas vidusskola 8. un 9. klases! Paldies jauniešiem par iniciatīvu un aktīvo līdzdarbošanos!