Aicina iesaistīties "Dzīves prasmju laboratorijā"

10:18, 06.Jūlijs, 2021 , Jaunatne
Aicina iesaistīties

Jūlijā biedrība “Jauniešu klubs “13.pirmdiena”” ir uzsākusi projektu “Dzīves prasmju laboratorija-2”, ko finansiāli atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība un Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs.

Pielietojot neformālās izglītības metodes, apgūt jaunas zināšanas un prasmes mūžizglītībai, kas stiprinātu  jauniešu garīgo veselību, uzlabotu  dzīves kvalitāti un stiprinātu pašvērtējumu un pārliecību par sevi un savām nākotnes iespējām, veicinātu grūtāk aktivizējamu jauniešu iekļaušanu sabiedrībā un līdzdalības veicināšanu vietējās norisēs, parādot resursus brīvā laika pavadīšanas dažādošanai un vides izglītošanai.

Projekta ietvaros mudināsim jauniešus apgūt jaunas prasmes, attīstot  praktiskās dzīves kompetences un uzņēmējdarbības prasmes videi draudzīgās aktivitātēs, kuru ietvaros attīstīs: foreļu makšķerēšanas, jātnieka un zirgkopja, slidošanas un braukšanas ar sup dēļiem prasmes.

Plānots pārgājiens, apgūstot 5 dzīves mācības: neatlaidību, cieņu pret dabu, prasmi pievērst uzmanību sīkumiem, laipnību un sadarbības māku.

Aicinām sekot aktualitātēm Jēkabpils BJC tīmekļvietnē www.jekabpils-bjc.lvhttps://www.facebook.com/jekabpilsBJC, kā arī sociālajā tīklā https://www.facebook.com/13pirmdiena.

Informāciju sagatavoja: L. Ražinska
 Projekta vadītāja
Jēkabpils novads