Salas vidusskolas karjeras attīstības atbalsta pasākums "Gribu, varu, daru"!

09:35, 02.Janvāris, 2019 , Izglītība , Projekti , Jaunatne
Salas vidusskolas karjeras attīstības atbalsta pasākums

11.decembrī Salas vidusskolas 2.klases skolēni devās uz Salas novada maizes ceptuvi SIA ‘’DONA’’, lai uzzinātu par rudzu maizes vērtīgajām īpašībām, klātienē iepazītos ar maizes cepšanas procesu, redzētu maizes krāsnis, ražošanas iekārtas un iepazītos ar profesijām, amatiem, piemēram, pārtikas tehnologs, maiznieks, konditors.

Skolēni ieguva jaunas prasmes un zināšanas par maizes klaipiņa  un piparkūku cepšanas procesu. Paldies SIA ‘’DONA’’ vadībai un kolektīvam par jauko iespēju realizēt karjeras nodarbības vietējā uzņēmumā.

Izdevumus par izzinošu ekskursiju sedz no projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” finansējuma.

Informāciju sagatavoja: Dace Ķiploka
Pedagoģe, karjeras konsultante
Salas vidusskola
Tālrunis: 65237780
E-pasts: admin@salas.lv

Salas vidusskolas skolēni ciemojas SIA Dona