Salas novadā viesojas Latvijas Futbola federācijas pārstāvji

12:08, 20.Novembris, 2020 , Novada ziņas , Sports , Izglītība
Salas novadā viesojas Latvijas Futbola federācijas pārstāvji

Salas novada pašvaldība, Latvijas Futbola federācija (LFF), Sēlijas Sporta skola, kā arī Salas vidusskola piektdien, 20. novembrī tikās Salas novada domē un vienojās par sadarbību futbola un sporta stadiona infrastruktūras attīstīšanā.

Tikšanos vadīja Salas novada domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe. Latvijas Futbola federāciju pārstāvēja LFF prezidents Vadims Ļašenko, LFF vice prezidents Sergejs Kovaļovs un LFF infrastruktūras attīstības speciālists Sergejs Glaskovs. Pārrunās piedalījās arī Sēlijas Sporta skolas direktors Jānis Osis, Salas novada pašvaldības izpilddirektors Arnis Baumeisters, Salas vidusskolas direktore Sanita Madalāne, kā arī Salas novada pašvaldības sporta pasākumu organizators Pēteris Krastiņš.

Mutiska vienošanās paredz tikšanās pārstāvju organizācijām veicināt pastāvīgu un mērķtiecīgu futbola attīstību Salas novadā un uzlabot sporta stadiona infrastruktūru pie Salas vidusskolas.

Sadarbības mērķis ir sporta stadionā paredzētās infrastruktūras pilnveidošana atbilstoši vispārpieņemtajiem normatīviem, kā arī teritorijas labiekārtošana plānveidīgai attīstībai, saskaņā ar Salas novada pašvaldības izvirzītajiem mērķiem.

Salas novada pašvaldība un Latvijas Futbola federācija, ņemot vērā turpmāko valsts politekonomisko situāciju, kā arī - pēc iespējas, apņēmās gan kopīgi, gan atsevišķi savas kompetences ietvaros sniegt nepieciešamo abpusējo atbalstu, tajā skaitā, finansiālu, stadiona infrastruktūras attīstīšanā. 

Informāciju sagatavoja: Jolanta Grandāne
Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Salas novada pašvaldība
Tālrunis: +371 65237748; +371 29156210
E-pasts: referente@salas.lv

Latvijas Futbola federācijas pārstāvji viesojas Salas novadā