Projekta “Biržu jaunieši var un dara!” atklāšanas mēnesis – marts

15:21, 06.Februāris, 2019 , Izglītība , Projekti , Jaunatne
Projekta “Biržu jaunieši var un dara!” atklāšanas mēnesis – marts

Projekta “Biržu jaunieši var un dara!” aktivitātes jauniešiem sāksies martā. Lai jauniešiem dotu iespēju iepazīt neformālo izglītību un gūt pirmo pieredzi darbojoties projektā, uz pirmajām aktivitātēm esam uzaicinājuši Latvijā zināmus cilvēkus gan jauniešu projektu un aktivitāšu vadīšanā, gan veselīga dzīvesveida un sporta jomās.

6. martā no plkst. 16:30- 19:30 Biržu pamatskolas, sporta zālē, notiks projekta “Biržu jaunieši var un dara!” atklāšanas pasākums! Atklāšanas pasākuma īpašie viesi būs šova komanda “Street warriors”, ar kuriem kopā jauniešiem būs iespēja gan parunāties, gan apgūt jaunus iesildīšanās vingrinājumus un kādus šovu trikus, kā arī vairāk uzzināt par projektu.

13. martā no plkst. 16:30 – 19:30 Biržu pamatskolas telpās jauniešiem notiks tikšanās ar personības pilnveides treneri Reini Kristiānu Širokovu, tikšanās laikā jauniešiem būs iespēja iesaistīties dažādās aktivitātēs.

20. martā no plkst. 16:30 – 19:30 Biržu pamatskolas telpās notiks iedvesmojoša tikšanās ar izaugsmes treneri Ievu Garjāni.

Visas tikšanās notiks neformālā atmosfērā, paredzētas arī gardas tējas pauzes un laiks sarunām.

Uz visām tikšanās reizēm aicinām jauniešus vecumā no 13-16 gadiem, kuri dzīvo un/vai mācās Biržos. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, ja rodas kādi jautājumi, vairāk informācijas pa tālr. 25712909 vai rakstot uz jaunatne@salas.lv . Projekta ietvaros vienu reizi nedēļā aktivitātes plānotas līdz pat oktobra sākumam.

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

 

Informāciju sagatavoja: Elīna Kušiņičeva
Jaunatnes lietu speciāliste
Salas novada pašvaldība
Tālrunis: 25712909
E-pasts: jaunatne@salas.lv