Labais vairo labo
14:08, 08.Janvāris, 2019 , Izglītība

Labais vairo labo

Līdz ar Ziemassvētku tuvošanos, Biržu pamatskolā mazpulcēni organizēja labdarības akciju „No sirds uz sirdi”. Tās ietvaros galvenais mērķis bija padarīt kāda vientuļa cilvēka ikdienu gaišāku, kaut uz brīdi. Savāktās dāvaniņa..

Latvijas valsts simtgades un iniciatīvas
11:37, 10.Oktobris, 2018 , Izglītība , Kultūra , Projekti

Latvijas valsts simtgades un iniciatīvas "Latvijas skolas soma" informatīvais seminārs

4. oktobrī Rīgā norisinājās Latvijas valsts simtgades informatīvais seminārs “Bez piecām minūtēm 18. novembris. Semināra dalībnieki Latvijas simtgades programmas pašvaldību koordinatori, iniciatīvas “Latvijas skolas soma” koo..

Iniciatīva “Latvijas skolas soma” ienāk Salas novada pašvaldības skolās
09:46, 06.Novembris, 2018 , Izglītība , Projekti

Iniciatīva “Latvijas skolas soma” ienāk Salas novada pašvaldības skolās

Salas novada pašvaldība 5. novembrī noslēgusi līgumu ar Latvijas Republikas Kultūras ministriju par valsts budžeta finansējuma piešķiršanu programmas “Latvijas skolas soma” īstenošanai. Kultūras ministrija prog..

Salas vidusskolas karjeras attīstības atbalsta pasākums
09:35, 02.Janvāris, 2019 , Izglītība , Projekti , Jaunatne

Salas vidusskolas karjeras attīstības atbalsta pasākums "Gribu, varu, daru"!

11.decembrī Salas vidusskolas 2.klases skolēni devās uz Salas novada maizes ceptuvi SIA ‘’DONA’’, lai uzzinātu par rudzu maizes vērtīgajām īpašībām, klātienē iepazītos ar maizes cepšanas procesu, redzētu mai..

Salas vidusskolas skolēni iepazīst karjeras iespējas
09:14, 02.Janvāris, 2019 , Izglītība , Projekti , Jaunatne

Salas vidusskolas skolēni iepazīst karjeras iespējas