Salas vidusskolas skolēni
12:31, 13.Februāris, 2019 , Izglītība

Salas vidusskolas skolēni "ēno" Salas novada veterinārārstu

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ..

Lasīt vairāk
„Latvijas skolas soma” atklāšanas pasākums atzīts par vienu no labākajiem pasaulē
11:22, 08.Februāris, 2019 , Izglītība , Projekti

Latvijas valsts simtgades programmas „Latvijas skolas soma” atklāšanas pasākums „100 Latvijas stāsti 100 minūtēs” iekļuvis konkursa Eventex Award fināla top 3. „Latvijas skolas somas” koncerts pretendē uz ga..

Projekta “Biržu jaunieši var un dara!” atklāšanas mēnesis – marts
15:21, 06.Februāris, 2019 , Izglītība , Projekti , Jaunatne

Projekta “Biržu jaunieši var un dara!” atklāšanas mēnesis – marts

Projekta “Biržu jaunieši var un dara!” aktivitātes jauniešiem sāksies martā. Lai jauniešiem dotu iespēju iepazīt neformālo izglītību un gūt pirmo pieredzi darbojoties projektā, uz pirmajām aktivitātēm esam uzaicināju&..

Salas vidusskolā turpinās projekts skolēnu nākotnes karjeras atbalstam
08:54, 30.Janvāris, 2019 , Izglītība , Projekti , Jaunatne

Salas vidusskolā turpinās projekts skolēnu nākotnes karjeras atbalstam

Skolā cilvēki pavada vismaz deviņus savas dzīves gadus. Skolā apgūst pamatzināšanas dažādās zinātņu nozarēs, iemaņas un prasmes, attieksmi un vērtības, kas jāsaglabā visas dzīves gaitā. Vecāku loma bērna izglītības un karjeras virziena izvēlē ..

Lasīt vairāk
Salas viduskolā un Biržu pamatskolā tiek īstenots projekts “PuMPuRS”
09:15, 29.Janvāris, 2019 , Izglītība , Projekti

Salas viduskolā un Biržu pamatskolā tiek īstenots projekts “PuMPuRS”

2018.gada 16.novembrī Salas novada pašvaldība ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Izglītības kvalitātes valsts dienestu par Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.4. specifiskā mērķa “Samaz..

Lasīt vairāk
Jēkabpils novada pašvaldības administrācijas ēkā skatāma Sēlijas atklātās vizuālās mākslas olimpiādes 2. – 4. klašu radošo darbu izstāde
15:01, 21.Janvāris, 2019 , Izglītība

Jēkabpils novada pašvaldības ēkā Rīgas ielā 150a, Jēkabpilsī (1. stāvā) ir skatāma Sēlijas izglītības iestāžu audzēkņu radošo darbu izstāde. Idejas autore ir Salas vidusskolas vizuālās mākslas skolotāja Dace Ķiploka. Informāci..