Salas vidusskolā turpinās projekts skolēnu nākotnes karjeras atbalstam
08:54, 30.Janvāris, 2019 , Izglītība , Projekti , Jaunatne

Salas vidusskolā turpinās projekts skolēnu nākotnes karjeras atbalstam

Skolā cilvēki pavada vismaz deviņus savas dzīves gadus. Skolā apgūst pamatzināšanas dažādās zinātņu nozarēs, iemaņas un prasmes, attieksmi un vērtības, kas jāsaglabā visas dzīves gaitā. Vecāku loma bērna izglītības un karjeras virziena izvēlē ..

Lasīt vairāk
Salas viduskolā un Biržu pamatskolā tiek īstenots projekts “PuMPuRS”
09:15, 29.Janvāris, 2019 , Izglītība , Projekti

Salas viduskolā un Biržu pamatskolā tiek īstenots projekts “PuMPuRS”

2018.gada 16.novembrī Salas novada pašvaldība ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Izglītības kvalitātes valsts dienestu par Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.4. specifiskā mērķa “Samaz..

Lasīt vairāk
Jēkabpils novada pašvaldības administrācijas ēkā skatāma Sēlijas atklātās vizuālās mākslas olimpiādes 2. – 4. klašu radošo darbu izstāde
15:01, 21.Janvāris, 2019 , Izglītība

Jēkabpils novada pašvaldības ēkā Rīgas ielā 150a, Jēkabpilsī (1. stāvā) ir skatāma Sēlijas izglītības iestāžu audzēkņu radošo darbu izstāde. Idejas autore ir Salas vidusskolas vizuālās mākslas skolotāja Dace Ķiploka. Informāci..

Projekts
13:50, 28.Decembris, 2018 , Izglītība , Projekti

Projekts "PuMPuRS" Salas novada pašvaldības skolās

Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.3.4. specifiskā atbalsta mērķa "Samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus" ietvaros Salas novada pa&sca..

A. Havarda Tikumiskās Līderības institūts viesojas Biržu pamatskolā
12:06, 20.Janvāris, 2019 , Izglītība

A. Havarda Tikumiskās Līderības institūts viesojas Biržu pamatskolā

Saruna par Tikumisko Līderību, vērtību izglītību un rakstura audzināšanu 25 bijušā Jēkabpils rajona skolu vadītājiem Biržu pamatskolā. Sirsnīgi, vienkārši, atklāti, enerģiski - par cilvēka vērtību, cieņu, dzīvību, rakstura tikumi..

Salas vidusskolā notikusi Sēlijas novadu skolu darba grupas diskusija
10:17, 18.Janvāris, 2019 , Izglītība

Salas vidusskolā notikusi Sēlijas novadu skolu darba grupas diskusija

Jaunajam gadam sākoties, janvāra pirmajā nedēļā Salas vidusskolā norisinājās Sēlijas novadu izglītības iestāžu darba grupas diskusija par starpnovadu pieredzes apmaiņas semināra "Lauku vidusskolas kvalitāte" rezolūcijas izpildi Salas viduss..