Jaunieti, maini dzīvi, -piedalies projektā
13:38, 06.Janvāris, 2020 , Izglītība , Projekti , Jaunatne

Jaunieti, maini dzīvi, -piedalies projektā "PROTI un DARI!"

Lai plakātu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Vai vēlies uzsākt algotu darbu, bet nav pārliecības par saviem spēkiem? Varbūt plāno mācīties, bet neesi pārliecināts, kādā jomā un kur meklēt informāciju? Kā atsperties dzīvē, lai sasnieg..

Lasīt vairāk
Vairāk nekā 20 000 skolēnu visā Latvijā saņēmuši projekta PuMPuRS atbalstu, lai nepārtrauktu mācības pirms laika
13:28, 06.Janvāris, 2020 , Izglītība , Projekti , Jaunatne

Kopš 2017. gada Latvijas pašvaldībās, to starp arī Salas novadā, tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda projekts PuMPuRS* ar mērķi – samazināt to skolēnu skaitu, kuri priekšlaicīgi pamet mācības. Laika posmā no projekta sākuma..

Atstāt bērnu vienu internetā ir līdzvērtīgi pamešanai nepazīstamā pilsētā
10:45, 10.Decembris, 2019 , Izglītība , Jaunatne

Atstāt bērnu vienu internetā ir līdzvērtīgi pamešanai nepazīstamā pilsētā

Skolanakotnei.lv portālā pieejami bezmaksas informatīvi izglītojoši materiāli bērniem, vecākiem un skolotājiem par ģimenes digitālo veselību. Līdz 2020. gada 10. janvārim Latvijas ģimenes aicinātas piedalīties Samsung skola nākotnei pro..

Salas novada skolās turpinās ESF projekts skolēniem nākotnes karjeras atbalstam
01:21, 09.Decembris, 2019 , Izglītība , Projekti , Jaunatne

Salas novada skolās turpinās ESF projekts skolēniem nākotnes karjeras atbalstam

Salas novada pašvaldība turpina īstenot noslēgto sadarbības līgumu par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanu. Projekta darbības lai..

Lasīt vairāk
Speciālisti izglīto Salas novada skolu audzēkņus  par seksuālās un reproduktīvās veselības jautājumiem
00:53, 09.Decembris, 2019 , Izglītība , Projekti , Jaunatne

Speciālisti izglīto Salas novada skolu audzēkņus par seksuālās un reproduktīvās veselības jautājumiem

Biedrības “Papardes zieds” speciālisti, - veselības konsultanti Inese Klote, Elvis Dudarevs, Līna Milaševiča un Gatis Pavārs Salas novada skolu audzēkņiem novembrī novadīja 14 izglītojošas nodarbības  “Jaunie&scar..

Lasīt vairāk
JAUNIETI no 15 līdz 29 gadiem, - piedalies un izmanto iespējas projektā „PROTI un DARI!”
12:33, 06.Decembris, 2019 , Izglītība , Projekti , Jaunatne

Ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), bet šobrīd nemācies, nestrādā algotu darbu, neapgūsti arodu pie amata meistara un neesi reģistrējies Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, piesakies atbalstam Eiropas So..