Projekts
13:50, 28.Decembris, 2018 , Izglītība , Projekti

Projekts "PuMPuRS" Salas novada pašvaldības skolās

Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.3.4. specifiskā atbalsta mērķa "Samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus" ietvaros Salas novada pa&sca..

A. Havarda Tikumiskās Līderības institūts viesojas Biržu pamatskolā
12:06, 20.Janvāris, 2019 , Izglītība

A. Havarda Tikumiskās Līderības institūts viesojas Biržu pamatskolā

Saruna par Tikumisko Līderību, vērtību izglītību un rakstura audzināšanu 25 bijušā Jēkabpils rajona skolu vadītājiem Biržu pamatskolā. Sirsnīgi, vienkārši, atklāti, enerģiski - par cilvēka vērtību, cieņu, dzīvību, rakstura tikumi..

Salas vidusskolā notikusi Sēlijas novadu skolu darba grupas diskusija
10:17, 18.Janvāris, 2019 , Izglītība

Salas vidusskolā notikusi Sēlijas novadu skolu darba grupas diskusija

Jaunajam gadam sākoties, janvāra pirmajā nedēļā Salas vidusskolā norisinājās Sēlijas novadu izglītības iestāžu darba grupas diskusija par starpnovadu pieredzes apmaiņas semināra "Lauku vidusskolas kvalitāte" rezolūcijas izpildi Salas viduss..

Pirmsskolas izglītības iestāde
08:28, 18.Janvāris, 2019 , Izglītība

Pirmsskolas izglītības iestāde "Ābelīte" gatavojas profesionālās kompetences pilnveidošanas pasākumam pirmsskolas skolotājiem un vadītājiem

Salas novada pašvaldības PII "Ābelīte" plānotā profesionālās kompetences pilnveidošanas pasākuma pirsskolas skolotājiem un vadītājiem 2019. gada 29. janvārī Darba kārtība Laiks Norise Vieta   8.00-8.55 Viesu sagaidī&scaro..

Lasīt vairāk
Salas vidusskolas skolēnu mobilitātes 3. starptautiskā sanāksme Kauhajoki, Kauhajoen lukio, Somijā
10:29, 17.Janvāris, 2019 , Izglītība , Projekti

No 2019. gada 20. - 25. janvārim Kauhajoki vidusskolā (Somijā) notiks Erasmus+ programmas 2. pamatdarbības starpskolu stratēģiskās partnerības projekta “Boost Learning through Innovative Positive Practice” skolēnu mobilitātes 3. starptaut..

Pasākuma cikls „Dzīvo veselīgi Salas novadā
08:36, 16.Janvāris, 2019 , Izglītība , Veselība , Projekti

Pasākuma cikls „Dzīvo veselīgi Salas novadā" Salas novada pašvaldības izglītības iestāžu skolēniem un viņu vecākiem „No grauda līdz putrai"

2019. gada 16. janvārī no plkst. 9:00 -11:45 PII „Ābelīte”, Kalna iela 3, Sala, Salas pagasts, Salas novads Plkst. 9:00 - 9: 45 - rotaļnodarbība „Kamenītes” grupiņas (4 g.v) bērniem  un vecākiem; Plkst. 10:00 - 10:..