Programma
14:10, 06.Janvāris, 2020 , Izglītība , Projekti

Programma "Latvijas skolas soma" Salas novada skolēnus klātienē iepazīstina ar mākslas un kultūras norisēm Latvijā

Programma „Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Tās mērķis ir, sākot ar 2018. gada septembri, nodrošināt katram mūsu valsts skolēnam iespēju vismaz vien..

Jaunieti, maini dzīvi, -piedalies projektā
13:38, 06.Janvāris, 2020 , Izglītība , Projekti , Jaunatne

Jaunieti, maini dzīvi, -piedalies projektā "PROTI un DARI!"

Lai plakātu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Vai vēlies uzsākt algotu darbu, bet nav pārliecības par saviem spēkiem? Varbūt plāno mācīties, bet neesi pārliecināts, kādā jomā un kur meklēt informāciju? Kā atsperties dzīvē, lai sasnieg..

Lasīt vairāk
Vairāk nekā 20 000 skolēnu visā Latvijā saņēmuši projekta PuMPuRS atbalstu, lai nepārtrauktu mācības pirms laika
13:28, 06.Janvāris, 2020 , Izglītība , Projekti , Jaunatne