Pasākums vecmāmiņām Biržu pamatskolā

09:41, 12.Marts, 2019 , Izglītība , Kultūra
Pasākums vecmāmiņām Biržu pamatskolā

Lai skatītu attēlu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā!

Vecmāmiņ, par tavām siltām rokām
Šodien skan lai sirsnīgs, mīļš paldies
Par tām pasakām, par zeķītēm un cimdiem,
Un par dziesmām tevis mācītām.

Pašā Sieviešu dienas ieskaņā – 7. martā, kad no zemes jau galviņu sprauc pirmais sniega pulkstenītis un pavasaris ar putnu dziesmām jau šurpu trauc, Biržu pamatskolas pirmsskolā norisinājās Vecmāmiņu diena.

Mazbērniņi sagaidīja savas omītes jau dārziņā, paņēma aiz rokas un ieveda bērnības zemē. Vispirms vecmāmiņas devās uz atklāto nodarbību mūzikā, ko vadīja skolotāja Anita Cinkmane. Bērni gan dziedāja un muzicēja, gan dejoja un devās rotaļās kopā ar savām omītēm.

Tālāk vecmāmiņas darbojās grupās. Zaķēnu vecmāmiņas iepazinās ar bērnu veiktajiem darbiem mācību gada laikā, krāsoja kopā ar mazbērniem un veidoja putnus pavasara dekorācijām. Bitīšu vecmāmiņas putniņus dekorācijām gatavoja no filca. Putnēnu omītes no filca darināja pasaku lellītes leļļu teātrim. Un, kā jau kārtīgas pasaku stāstnieces, omītes arī izspēlēja teātri par „Rāceni”.

Kopā būšanu noslēdzās ar gardām pusdienām skolas ēdnīcā.

Vēlamies mīļu paldies teikt tām vecmāmiņām, kuras atrada laiku, lai kopā ar mazbērniņiem pavadītu šo dienu, kas izvērtās mīļuma, sirsnības un smaidu pilna. Paldies!

 

Informāciju sagatavoja: Līga Strode
Biržu pamatskolas pirmsskolas skolotāja

 

Pasākums vecmāmiņām Biržu pamatskolā