Labais vairo labo

Biržu pamatskolā mazpulcēni organizēja labdarības akciju „No sirds uz sirdi”

14:08, 08.Janvāris, 2019 , Izglītība
Labais vairo labo


Līdz ar Ziemassvētku tuvošanos, Biržu pamatskolā mazpulcēni organizēja labdarības akciju „No sirds uz sirdi”. Tās ietvaros galvenais mērķis bija padarīt kāda vientuļa cilvēka ikdienu gaišāku, kaut uz brīdi. Savāktās dāvaniņas, sadarbībā ar Salas novada sociālo darbinieci, tika nogādātas tiem cilvēkiem, kuriem visvairāk šobrīd pietrūkst svētku prieka un kuri ir vientuļi.    

Adrians un Linards Tabunovi saka: „Šādā akcijā mēs piedalāmies pirmo reizi, jo vientuļos cilvēkus ir patīkami iepriecināt. Viņi to novērtē  pat ar asarām acīs. Esam guvuši pozitīvas emocijas un jaunu pieredzi.” 

Ar sirsnīgām emocijām tika apciemoti bijušie Biržu pamatskolas un internātskolas skolotāji. Cilvēki bija tik priecīgi un dāvāja mums savu sirsnību pateicības vārdos! Tā ir dvēseles sajūta, ka tu otram vari palīdzēt un otrs var novērtēt.

No sirds sakām paldies skolēnu vecākiem par iesaistīšanos un atbalstu šīs akcijas laikā. Ticiet, ka tā ir dāvana ne tikai vientuļajiem cilvēkiem, bet arī Jūsu bērniem, jo vispirms jau viņi mācās no vecākiem. Paldies arī Biržu pamatskolas direktorei Aijai Grišulei par sapratni, izpalīdzēšanu, radot dāvināšanas prieku. Kā arī paldies skolotājam Imantam par paciņu nogādāšanu. 
Mēs taču kopā varam darīt pasauli labāku! Lai skaists, mierīgs un mīlestības pilns Jaunais gads katrā mājā!

Informāciju sagatavoja: Jolanta Navenicka
Biržu mazpulka vadītāja
Biržu pamatskola