Jaunu audzēkņu uzņemšana Viesītes Mūzikas un Mākslas skolas Salas filiālē

13:16, 21.Maijs, 2019 , Izglītība
Jaunu audzēkņu uzņemšana Viesītes Mūzikas un Mākslas skolas Salas filiālē

Lai skatītu afišu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās!

Viesītes Mūzikas un mākslas skola dibināta 2008. gadā, apvienojot Jēkabpils A. Žilinska mūzikas skolas un Jēkabpils Mākslas skolas filiāles. Skolā tiek realizētas trīs profesionālās ievirzes izglītības programmas:

  • Vokālā mūzika. Kora klase.
  • Taustiņinstrumentu spēle. Klavierspēle.
  • Vizuāli plastiskā māksla.

Skolā strādā radoši, kvalificēti pedagogi. Skolas audzēkņi ar panākumiem piedalās dažādos Latvijas mēroga, kā arī Starptautiskajos konkursos, mācību procesā pilnveido savas zināšanas mūzikā un mākslā, attīsta savas radošās spējas.

Viesītes Mūzikas un mākslas skola atkārtoti akreditēta 2016. gada 13. oktobrī. Akreditācijas termiņš līdz 2020. gada 9. septembrim (IZM izglītības iestādes akreditācijas lapas Nr. AI 9987, Nr. AI 9988, Nr. AI 9989).

2016. gada 1. septembrī, noslēdzot sadarbības līgumu ar Salas novada pašvaldību, tika atvērtas programmu īstenošanas vietas Salas novada Biržu pamatskolā un Salas vidusskolā.