Iespēja pieteikties apmācībām “Radošums kā jauniešu superspēja”

12:53, 04.Novembris, 2019 , Izglītība , Jaunatne
Iespēja pieteikties apmācībām “Radošums kā jauniešu superspēja”

Lai afišu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās!

Aicinām Salas novada jauniešus, vecumā no 15 gadiem, pieteikties neformālās izglītības apmācībām “Radošums kā jauniešu superspēja”, kas notiks 30. novembrī no plkst. 11:30-16:30, Salas novada Bērnu un jauniešu centrā, Salā.

Apmācības būs balstītas neformālās izglītības metodēs un aktivitāšu laikā varēsi labāk iepazīt gan sevi, gan pārējos, kā arī šo to uzzināt par improvizācijas teātri! Galvenās apmācību tēmas: saliedēšanās un jauniešu līdzdalība!

Būs arī garda tējas pauze.

Apmācības vadīs personīgās izaugsmes treneris Reinis Kristiāns Širokovs.

Vēlies piedalīties? Piesakies, nākot uz Salas novada Bērnu un jauniešu centru vai zvani pa tālr. 25712909. Pieteikšanās atvērta līdz 22. novembrim.


Informāciju sagatavoja: Elīna Ziediņa
Jaunatnes lietu speciāliste
Salas novada pašvaldība
Mob. tālrunis: +371 25712909
E-pasts: jaunatne@salas.lv