Darbu uzsāk divas jaunas interneta vietnes ērtākai nometņu un pulciņu atrašanai

10:07, 01.Aprīlis, 2019 , Izglītība , Nevalstiskās organizācijas , Jaunatne
Darbu uzsāk divas jaunas interneta vietnes ērtākai nometņu un pulciņu atrašanai

2019.gada sākumā darbu uzsākušas divas jaunas interneta vietnes, kas būtiski atvieglos vecāku iespējas vienkārši un ērti atrast bērniem piemērotākās nometnes un pulciņus. E-Nometnes.lv un E-Pulcini.lv ir pieejamas datu bāzes, kuras nemitīgi tiks papildinātas ar saturīgām ārpusskolas laika pavadīšanas iespējām gan Rīgā, gan reģionos. Turklāt šajās mājaslapās tiek apkopota informācija arī par pieaugušajiem paredzētajiem kursiem un pulciņiem.

“Šādu interneta vietņu izveide mums, divām aktīvām mammām, radās, pašām meklējot saistošas un interesantas brīvā laika pavadīšanas iespējas mūsu bērniem. Droši vien ikvienam, kurš kaut reizi savam bērnam meklējis vasaras nometni vai atbilstošu pulciņu, ir radies priekšstats, cik sarežģīts un laikietilpīgs ir šis meklēšanas process. Tādēļ arī izveidojām portālus, lai šo procesu atvieglotu visiem vecākiem,” stāsta portālu dibinātāja Ilze Zvaune.

Interneta vietņu izveidotājas šajās lapās apkopo atpazīstamākās, uzticamākās un labākās nometnes un pulciņus visā Latvijā. Datu bāzes tiek papildinātas teju katru dienu, un, cerot uz pulciņu un nometņu organizētāju atsaucību, ir iecerēts izveidot plašāko šāda veida datu bāzi Latvijā.

“Tāpēc mēs, E-nometnes un E-pulciņi, vēlētos lūgt arī jūsu pašvaldības līdzdalību šajos projektos, lai pēc iespējas vairāk jūsu pilsētas iedzīvotājiem atvieglotu īstā interešu pulciņa vai nometnes meklējumus. Cerot uz jūsu atsaucību, pielikumā pievienojam informatīvo vēstuli, kuru lūdzam nosūtīt pulciņu vai nometņu rīkotājiem jūsu pašvaldībā,” atzīmē Ilze Zvaune.

Mājaslapās informācija ir pieejama gan latviešu, gan krievu valodā, un, lai atvieglotu piemērotākās nometnes vai pulciņa atrašanu, ir izveidots arī īpašs meklētājs, kas ļauj atlasīt ne tikai pulciņa veidu, bet arī izvēlēties nodarbību valodu. Tāpat iespējams izvēlēties konkrētam vecumam atbilstošās nometnes un pulciņus. Sistēma ļauj meklēt nodarbības arī atsevišķi pa reģioniem. Par katru nometni un pulciņu ir izveidots īss, saturīgs apraksts, kā arī pievienots fotoattēls.

Mājaslapās, kas ir ērti lietojamas arī viedierīcēs, pastāvīgi tiek publicēti jaunākie piedāvājumi, turklāt informācija pieejama arī Facebook lapās @enometnes.lv un @epulcini.lv.

Papildu informācija: Ilze Zvaune
E-Nometnes.lv un E-Pulcini.lv dibinātāja
Tālrunis: 29431310
Epasts info@e-nometnes.lv un info@e-pulcini.lv