Salas novada pašvaldība līdzdarbojas projektā jaunatnes jomas attīstībai “KOPĀ vienā virzienā”
13:03, 02.Septembris, 2020 , Izglītība , Projekti , Jaunatne

Krustpils novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam 1. sadaļas Valsts atbalsta nodrošināšana jauna..

Pirms mācību gada sākuma pārrunājiet ar bērniem drošības jautājumus
13:36, 31.Augusts, 2020 , Izglītība

Pirms mācību gada sākuma pārrunājiet ar bērniem drošības jautājumus

Gatavojoties jaunajam mācību gadam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina vecākus un pedagogus pārrunāt ar skolēniem jautājumus, kas saistīti ar drošību – kas jādara, lai nepieļautu ugunsnelaimi un, kā rīkoties ..

3D printeris ienāk Salas vidusskolas mācību procesa ikdienā
15:13, 26.Augusts, 2020 , Izglītība

3D printeris ienāk Salas vidusskolas mācību procesa ikdienā

Iespējams, ka nākotnē mums vairs nebūs jāiet uz veikalu, lai nopirktu apģērbu, un arī recepšu grāmatas ēdiena pagatavošanai vairs nebūs nepieciešamas! Visas šīs darbības varēšot aizstāt 3D printeris! Ko vēl nākotnē ..

Salas novadā novērtē izglītības iestāžu gatavību jaunajam mācību gadam
11:31, 25.Augusts, 2020 , Izglītība

Salas novadā novērtē izglītības iestāžu gatavību jaunajam mācību gadam

Pirmdien, 24. augustā Salas novada izglītības iestāžu vadītāji pie sevis ciemos sagaidīja Jēkabpils novada Izglītības pārvaldes vadītāju Andu Ķiploku un Galveno speciālisti izglītības jautājumos Raineldu Muižnieci, kā arī Salas novada domes priek&sca..

Lasīt vairāk
Šovasar pieejami profesionālās rehabilitācijas pakalpojumi personām ar garīga rakstura traucējumiem
08:48, 02.Jūlijs, 2020 , Izglītība , Veselība

Lai plakātu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Sociālās integrācijas valsts aģentūra arī šovasar organizē profesionālās rehabilitācijas pakalpojumus personām ar garīga rakstura traucējumiem. Pakalpojumu ar ESF projekta “Pe..