Salas vidusskola iepriekšējā gada nogalē dāvinājumā saņēma 6000 sejas aizsargmasku
08:55, 13.Janvāris, 2021 , Izglītība , Veselība

Attēlā Salas vidusskolas direktore Sanita Madalēne pie dāvātajām Baltic Masks pakām   Pagājušā gada decembra sākumā uzņēmums respiratori.lv izsludināja Ziemassvētku akciju, ar vēlmi dāvināt 6 000 Baltic Masks 3 slāņu sejas aizsargmas..

Izglītības portāls Uzdevumi.lv izsaka atzinību Salas vidusskolai
13:24, 13.Janvāris, 2021 , Izglītība

Izglītības portāls Uzdevumi.lv izsaka atzinību Salas vidusskolai

Attēlā Atzinības raksts Salas vidusskolai par aktīvu izglītības portāla Uzdevumi.lv iespēju izmantošanu un mācību procesa modernizēšanu   Par aktīvu izglītības portāla Uzdevumi.lv iespēju izmantošanu un mācību procesa modern..

Lasīt vairāk
Karjeras atbalsts mācību gada 1. semestrī Salas novada un Krustpils novada izmēģinājumskolās
14:20, 05.Janvāris, 2021 , Izglītība , Projekti , Jaunatne

Attēlā grafisks zēna attēlojums vidū, apkārt aprakstīti padomi kā vairāk uzzināt par profesiju izvēli   Mūs visus neizbēgami ietekmē COVID-19 izplatība gan pasaulē, gan tepat Latvijā. Mūsdienu pasaule kļūst arvien sarežģītāka, tāpēc jaunie&scaro..

Stājies spēkā jauns Valsts aizsardzības mācības un Jaunsardzes likums
10:39, 05.Janvāris, 2021 , Izglītība , Jaunatne

Stājies spēkā jauns Valsts aizsardzības mācības un Jaunsardzes likums

Attēlā Jaunsargs ar degošu lāpu rokās     Otrdien, 5. janvārī, stājas spēkā jauns Valsts aizsardzības mācības un Jaunsardzes likums, ar mērķi radīt iespēju bērnam un jaunietim gūt savam vecumam atbilstošas zinā&..

Veidosim drošāku vidi Latvijas skolās
15:43, 29.Oktobris, 2020 , Izglītība , Projekti , Jaunatne

Veidosim drošāku vidi Latvijas skolās

Attēlā skolniece uz tāfeles raksta matemātiskos vienādojumus “Centrs Dardedze” ir uzsācis darbu pie Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotā ESF projekta Nr. 8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtrauk&sca..

Salas bērnudārzā “Ābelīte” tapusi Ziemassvētku vecīša rezidence
10:48, 22.Decembris, 2020 , Izglītība , Kultūra

Salas bērnudārzā “Ābelīte” tapusi Ziemassvētku vecīša rezidence

Lai izvairītos no lielas pulcēšanās, tikšanās ar Ziemassvētku vecīti Salas novada pirmsskolas izglītības iestādē “Ābelīte” tika organizēta pa grupiņām – bērnudārza pagalmā. Atmosfēras radīšanā lielu iegul..