Salas novadā rosība – Latvijas Mazpulku rudens forums “Zaļākai uzņēmējdarbībai laukos” un lauku labumu tirdziņš!

22:03, 08.Oktobris, 2019 , Dažādi , Izglītība , Jaunatne
Salas novadā  rosība – Latvijas Mazpulku rudens forums  “Zaļākai uzņēmējdarbībai laukos” un lauku labumu tirdziņš!

     

Sestdien, 19.oktobrī, Salas novada Biržu pamatskolā norisināsies noslēdzošais šī gada rudens projektu forums, kura laikā mazpulcēni iepazīstinās ar savu izstrādāto projektu veikumu šajā gadā. Projektu foruma ietvaros notiks mazpulcēnu mājās audzēto lauku labumu tirdziņš, vides darbnīcas un mazpulcēnu īstenoto projektu prezentācijas.

Pasākuma mērķis ir apzināt aktīvākos biedrības „Latvijas Mazpulki” biedrus, novērtēt un sniegt atzinību mazpulcēnu paveiktajam darbam mazpulcēnu projektu ietvaros. Forumā piedalās visi mazpulcēni, kas veiksmīgi izstrādājuši un aizstāvējuši savus projektus vietējā mazpulka ražas skatē. Mazpulcēni prezentēs savus projektus šādās jomās – pētījuma projekts "Iepazīsim soju", biznesa projekts "Krāsainie burkāni", projekts "Latviešu karavīrs laikmetu griežos", projekts "No pasakas līdz spēlei" un “Gribu būt vides draugs”, kā arī citās dārzkopības, rokdarbu, vides un novadpētniecības jomās.

Viena no vērtībām, ko iegūst mazpulcēni ir prasmes uzņēmējdarbībā agrā vecumā. Bieži vien mazpulcēni projektus raksta par dažādām precēm un produktiem, kurus ražot un vēlāk pārdot. Tieši tāpēc katrā forumā mazpulcēniem tiek dota iespēja savus izaudzētos produktus pārdot rudens tirdziņos.

Šoreiz mazpulcēnu lauku labumu tirdziņš norisināsies no plkst. 10.00 līdz 11.50 pie tirdzniecības centra “Sedumi”, Brīvības ielā 301a, Jēkabpilī.

Aicinām Jēkabpils un tuvējo novadu iedzīvotājus novērtēt un iegādāties mazpulcēnu darba augļus! Mazpulcēni tirgosies ar rokdarbiem, dārzeņiem, ogām, augļiem un citiem labumiem.

Foruma programma

Projektu “Zaļākai uzņēmējdarbībai laukos” finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.


Informāciju sagatavoja: Elīna Jogure
Biedrības mediju un starptautisko projektu koordinatore
Tālrunis: 27279339
E-pasts: elinajogure@gmail.com