Salas novada iedzīvotāji tiek aicināti pieteikties labdarības akcijai "Dzīvo vesels!"

Bezmaksas konsultācijas un ķirurģiskās manipulācijas

13:54, 03.Oktobris, 2018 , Dažādi
Salas novada iedzīvotāji tiek aicināti pieteikties labdarības akcijai

Pagājušā gada augustā Jēkabpils reģionālajā slimnīcā norisinājās otrā labdarības akcija “Dzīvo vesels!”, kuras laikā arī novadu iedzīvotāji saņēma bezmaksas palīdzību.

Labdarības akcijas iniciators ir traumatologs, ortopēds – Kaspars Ūdris, kurš arī šogad sniegs savus pakalpojumus pacientiem. Labdarības akcijā piedalīsies arī citi ārsti, palīdzību sniegs Jēkabpils reģionālās slimnīcas medicīniskais personāls.

Šogad labdarības akcija notiks jau trešo reizi, kuras laikā Jēkabpils pilsētas un tuvējos novados dzīvojošiem pensionāriem, personām ar invaliditāti un politiski represētām personām plānots sniegt bezmaksas konsultācijas un nodrošināt nepieciešamās ķirurģiskās manipulācijas.

Labdarības akcijas laikā plānots veikt 10 un vairāk operācijas un konsultēt vairākus pacientus ar pleca, ceļa un gūžas locītavu deģeneratīvām izmaiņām, traumām vai muskuļu cīpslu, saišu plīsumiem.

Pacienti procedūrām varēs pieteikties no 8. oktobra. Pieteikšanās vēl nav iespējama, informācija par reģistrēšanos dalībai akcijā tiks sniegta atsevišķi, bet šobrīd iedzīvotāji aicināti izvērtēt savu vēlmi un nepieciešamību dalībai labdarības akcijā. Sekojiet turpmākai informācijai interneta vietnēs!

Konsultāciju un operāciju veikšana plānota no 24. – 26. oktobrim.

Ārsti un medicīnas personāls strādās bez maksas, medikamentu un medicīnas materiālu iegādi, kā arī saimnieciskos izdevumus finansēs ziedotāji – Jēkabpils pilsēta, pārējās apkārtējās novadu pašvaldības, kā arī citi sponsori. Salas novada pašvaldība piedalās ar savu ziedojumu 1000 eiro apmērā sava novada iedzīvotāju veselības stāvokļa uzlabošanai.

Informāciju ievietoja: Jolanta Grandāne
Amats: Sabiedrisko attiecību un tūrisma lietu speciāliste
Salas novada pašvaldība
Tālrunis: 29156210
E-pasts: referente@salas.lv