Salas novada iedzīvotāji aprīlī aicināti piedalīties bezmaksas nodarbībās „Dzīvo veselīgi Salas novadā"

13:13, 09.Aprīlis, 2019 , Dažādi , Mūžizglītība , Veselība , Projekti
Salas novada iedzīvotāji aprīlī aicināti piedalīties bezmaksas nodarbībās „Dzīvo veselīgi Salas novadā

Nodarbību grafiks:

2019.gada 24. aprīlī  

  • Plkst. 14:00-17:00 Biržu Tautas namā, Biržu iela 11, Birži, Salas pagasts;

2019.gada 25. aprīlī 

  • Plkst. 14:00-17:00 Salas kultūras namā , Skolas iela 2, Sala, Salas pagasts

Pasākumu vadīs uztura speciāliste Dace Meija. Nodarbībās būs iespējams apgūt zināšanas par veselību un nenovecošanās veicinoša ēdiena pamata principiem. Papildus teorētisko zināšanu apguvei, nodarbībās dalībnieki varēs darboties arī praktiski - pagatavot vitamīnu kokteili, kā tos dažādojot var izmantot ikdienas ēdienkartē.

Katram dalībniekam pirms lekcijām būs jāaizpilda Eiropas Sociālā fonda pasākuma dalībnieka aptaujas anketa.   Organizatori informē, ka pasākumā tiks fotografēts. Piedaloties šajā pasākumā, piekrītat, ka var tikt uzņemtas Jūsu foto vai ierakstīts video, audio materiāls ar Jūsu dalību. Iegūtos materiālus organizators vai organizatora sadarbības partneri var izmantot elektroniskā un drukātā veidā medijos, sociālajos medijos un interneta tīmekļvietnēs, pasākuma publicitātei un atpazīstamības veicināšanai.

Pasākums tiek finansētas projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/048 „Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Salas novadā” ietvaros. Projekta kopējās izmaksas ir 49116,00 EUR, no kurām Eiropas Sociālā fonda līdzfinansējums 41748,60 EUR, jeb 85 % un valsts budžeta finansējums 7367,40 EUR, jeb 15 %. Projekts tiek ieviests līdz 2019. gada decembrim.

Papildu informācija pie projekta vadītājas Ligitas Kadžules, tālrunis 25460441, e-pasts: ligita.kadzule@gmail.com

 

Informāciju sagatavoja: Ligita Kadžule
projekta vadītāja
Salas novada pašvaldība
Tālrunis: 25460441
E-pasts: ligita.kadzule@gmail.com