Gravānos pieklīdis suns
11:59, 02.Jūlijs, 2019 , Dažādi

Gravānos pieklīdis suns

Svētdien, 30. jūnijā Salas pagasta Gravānos pieklīdis suņuks, ap kaklu aprauta ķēde. Patlaban suņuks nogādāts uz dzīvnieku patversmi Jēkabpilī, Zvaigžņu ielā 1a un gaida savus saimniekus. Tās darba laiks: no pirmdienas līdz piektdienai -  8:00 -..

NMPD mediķi aicina Līgo naktī nezaudēt modrību un svētkus pavadīt droši
14:49, 21.Jūnijs, 2019 , Dažādi

NMPD mediķi aicina Līgo naktī nezaudēt modrību un svētkus pavadīt droši

Lai pasargātu sevi un tuviniekus no nelaimes, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi aicina Līgo naktī nezaudēt modrību un svētkus pavadīt droši. Kā liecina dienesta dati, Līgo svētku laikā traumu un nelaimes gadījumu skai..

VUGD aicina līgot droši un apdomīgi!
13:55, 21.Jūnijs, 2019 , Dažādi

VUGD aicina līgot droši un apdomīgi!

Lai afišu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! Jau pēc pāris dienām sāksies ilgi gaidītā Līgo un Jāņu dienas svētku ielīgošana, kur neiztikt bez ugunskuru kurināšanas, peldēšanās, atpūtas dabā un dažādām jaut..

Kas to zina, kurā novadā citu gadu līgosim
10:12, 21.Jūnijs, 2019 , Dažādi

Kas to zina, kurā novadā citu gadu līgosim

Kopš pēdējās administratīvi teritoriālās reformas (ATR) Latvijā ir pagājuši vairāk nekā 20 gadi, un šobrīd notiek gatavošanās jaunai reformai. Pašvaldību apvienošana ir temats, kas gandrīz nevienu neatstāj vi..

11:00, 17.Jūnijs, 2019 , Dažādi , Kultūra

"Jau sen ir laiks veikt auditu Latvijas laukos"

Anda Līce Foto: Valdis Ilzēns “Es jau sen tev gribēju ko vaicāt…” domājot par nākamo teritoriālo reformu, man ausīs skan šie vārdi no Imanta Kalniņa dziesmas “Zilais putniņš”. Jā, tiešām, kas bija n..

Maizes ceptuve
18:46, 12.Jūnijs, 2019 , Dažādi , Uzņēmējdarbība

Maizes ceptuve "Dona" piedāvā darba vakanci

SIA Dona aicina darbā apkopēju. Pieteikties SIA Dona, "Virši" Salas pag.,Salas nov.