NVA EURES konsultantu padomi darba meklētājiem
13:30, 02.Septembris, 2020 , Dažādi , Uzņēmējdarbība

NVA EURES konsultantu padomi darba meklētājiem

ESF projekts Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” Lai pieteiktos darbam Latvijā, pretendentam ir jāiesniedz savs dzīves un darba apraksts (CV), visbiežāk nosūtot to uz darba devēja e-pastu. CV ir jānorāda darba pieredze, kval..

Bezmaksas attālinātas juridiskās konsultācijas būs pieejamas arī turpmāk
12:03, 01.Septembris, 2020 , Dažādi

Bezmaksas attālinātas juridiskās konsultācijas būs pieejamas arī turpmāk

Lai plakātu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Novērtējot iedzīvotāju pieprasījumu pēc valsts nodrošinātām attālinātām juridiskām konsultācijām, kas norisinājās šā gada maijā un jūnijā, Juridiskās palīdzības administrācij..

Darba meklēšanai noderīgi e-pakalpojumi
11:49, 18.Augusts, 2020 , Dažādi , Mūžizglītība

Darba meklēšanai noderīgi e-pakalpojumi

Ikvienam, kurš ir darba meklējumos, ir pieejamas dažādas iespējas un arī palīdzība šajā procesā – bezmaksas izglītošanās, vakanču meklēšana, karjeras konsultācijas u.c. Lielāko daļu šo valsts nodro&scar..

Aicinām uzmanīties no interneta krāpniekiem
08:51, 18.Augusts, 2020 , Dažādi

Aicinām uzmanīties no interneta krāpniekiem

Aktivizējušies krāpnieki, kas izplata ļaunatūru saturošus krāpnieciskus e-pastus ALTUM vārdā.  Krāpnieciskajos e-pastos ALTUM darbinieku vārdā saņēmēji tiek aicināti sniegt papildinformāciju par daudzdzīvokļu māju siltināšan..

Notikusi Salas Kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības kopsapulce
11:42, 07.Augusts, 2020 , Dažādi , Nevalstiskās organizācijas

Notikusi Salas Kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības kopsapulce

28. jūlijā, Salas kultūras nama mazajā zālē notika Salas Kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības (Salas KKS) kopsapulce. Sabiedrības biedri noklausījās valdes ziņojumu par sabiedrības 2019. gada saimniecisko darbību un revīzijas komisijas ziņojumu...

Lasīt vairāk
Atvērtās Pārvaldības partnerība Latvijā (APPL) piedāvā likumprojektu “Likums par 2020. gada 10.jūnija likuma “Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu” atcelšanu”
22:36, 06.Augusts, 2020 , Dažādi

2020.gada 10. jūnijā, Saeima attālināti balsojot pieņēma izmaiņas valsts dzīves pamatos – “Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu” (Sauktu arī par pašvaldību reformas likumu). Likums ietekmēs pilsoņu maciņus, īpa..