Pirms apkures sezonas parūpējies par mājokļa ugunsdrošību
12:09, 24.Septembris, 2020 , Dažādi , Vīgants

Pirms apkures sezonas parūpējies par mājokļa ugunsdrošību

Iestājoties rudenīgam un vēsākam laikam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņem arvien vairāk izsaukumus uz ugunsgrēkiem, kas ir saistīti ar apkures lietošanu – netīrītiem dūmvadiem, bojātu un nepareizu apk..

BIOR: aicinām suņu īpašniekus un turētājus piedalīties Eiropas nozīmes pētījumā
10:14, 21.Septembris, 2020 , Dažādi

BIOR: aicinām suņu īpašniekus un turētājus piedalīties Eiropas nozīmes pētījumā

Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “BIOR” vadošie zinātnieki veic Eiropas nozīmes pētījumu par cilvēkiem bīstamas slimības ehinokokozes ierosinātāju (Echinococcus spp.). Pētījumā aicinā..

Topošajā Zemgales Attīstības programmā veido Uzņēmējdarbības sadaļu
11:07, 16.Septembris, 2020 , Dažādi , Uzņēmējdarbība

Topošajā Zemgales Attīstības programmā veido Uzņēmējdarbības sadaļu

Turpinot Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) Attīstības programmas 2021.-2027. gadam izstrādi, Jelgavā notika tematiskās darba grupas “Uzņēmējdarbība un konkurētspēja” saiets. Tās dalībnieku vidū ir reģionā ietilpstošo pa&scar..

Lasīt vairāk
Atzīmējot Pasaules talku, “Zaļā josta” aicina doties dabā un atbrīvot vidi no bezatbildīgi izmestiem izsmēķiem
12:23, 15.Septembris, 2020 , Dažādi

Lai plakātu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Šo sestdien visa pasaule tiek aicināta apvienot spēkus, piedaloties Pasaules talkā. Talkas nedēļas nogalē “Zaļā josta” izsludina vides sakopšanas fotokonkursu &ld..

Aicinām uz diskusiju Biržos par Eiropas Savienības  sniegtajām iespējām laukos
15:21, 09.Septembris, 2020 , Dažādi , Lauksaimniekiem

Aicinām uz diskusiju Biržos par Eiropas Savienības sniegtajām iespējām laukos

Biedrība “Latvijas Zemnieku federācija” aicina Sēlijas iedzīvotājus uz diskusiju par Eiropas Savienības (ES) sniegtajām iespējām un iniciatīvām, kas veicinājušas lauku reģionu, pašvaldību un vietējo kopienu attīstību. Diskus..