6 ieteikumi drošākai online dzīvei jeb kā sevi pasargāt interneta vidē
14:49, 07.Februāris, 2019 , Dažādi

6 ieteikumi drošākai online dzīvei jeb kā sevi pasargāt interneta vidē

Otrdien, 5. februārī, visā pasaulē tika atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena ar saukli “Drošāks internets sākas ar tevi!”. Personu datu pārkāpumi, bieži ļaunprogrammatūras uzbrukumi, mikromērķētas un personali..

Valsts veselības apdrošināšanas platformai pieslēgtas visas datubāzes
14:39, 30.Janvāris, 2019 , Dažādi , Veselība

Valsts veselības apdrošināšanas platformai pieslēgtas visas datubāzes

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka valsts veselības apdrošināšanas platformai, kas nodrošina iedzīvotāju apdrošināšanas statusu atspoguļošanu tiešsaistē, ir veiksmīgi pieslēgtas visas dat..

Martā
20:19, 26.Janvāris, 2019 , Dažādi , Uzņēmējdarbība

Martā "Uzņēmēju dienas 2019" Aizkrauklē

Šogad Aizkraukles “Uzņēmēju dienas 2019” ilgs piecas dienas no 13. līdz 17.martam, piedāvājot plaša spektra pasākumus topošajiem un esošajiem uzņēmējiem, skolēniem un interesentiem. Gandrīz nedēļas garumā &ldqu..

Lasīt vairāk
Izmaiņas Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa darba organizācijā
16:58, 22.Janvāris, 2019 , Dažādi

ZEMGALES REĢIONA PĀRVALDE Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē turpinās vienas operatīvās vadības struktūrvienības izveide, kuras gaitā 2019. gada 1. martā plkst. 06.00 Pārvaldes Jēkabpils iecirkņa operatīvās vadības struktūrvienība..

Lasīt vairāk
Aizsardzības ministrija un Nacionālie bruņoties spēki  ir izstrādājuši Latvijas armijas un Neatkarības kara simtgades  centrālo simtgades plānu un aicina uz pasākumiem
15:21, 21.Janvāris, 2019 , Dažādi , Kultūra

Aizsardzības ministrija un Nacionālie bruņotie spēki ir izstrādājuši Latvijas armijas un Neatkarības kara simtgades centrālo simtgades plānu un aicina uz pasākumiem

Līdz ar Latvijas Republikas proklamēšanu 2018. gada 18. novembrī Latvijai bija jāizcīna ikviens tās zemes centimetrs, un tas notika, atbrīvojot Kurzemi un Vidzemi no lieliniekiem, gūstot uzvaru Cēsu kaujās un bermontiādē, kā arī padzenot ienai..

Lasīt vairāk
Labdarības akcijā “SŪTI SPĒLES JAUNIEM UZVARĒTĀJIEM!” aicina ziedot galda spēles SOS Bērnu ciematu ģimenēm un bērniem
14:25, 21.Janvāris, 2019 , Dažādi , Nevalstiskās organizācijas

Šī gada sākumā veiktais pētījums liecina, ka gandrīz 80% Latvijas ģimeņu mājās ir galda spēles. Taču pēdējos 6 mēnešos tās spēlējusi tikai puse no tām. Aptaujājot ģimenes, kuru īpašumā ir neregulāri izmantotas galda spēles..