Atcerieties par drošību, apsildot mājokļus!
15:37, 08.Janvāris, 2021 , Dažādi , Vīgants

Atcerieties par drošību, apsildot mājokļus!

Attēlā Jotul krāsnī cilvēks liek malku.   Iestājoties vēsākam laikam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņem arvien vairāk izsaukumus uz ugunsgrēkiem, kas saistīti ar apkuri. Ugunsgrēku iespējamie izcelšanās iemesl..

Būsim pateicīgi , ja aizpildīsiet divas īsas aptaujas par gripu un Covid-19
11:27, 21.Decembris, 2020 , Dažādi , Veselība

Būsim pateicīgi , ja aizpildīsiet divas īsas aptaujas par gripu un Covid-19