Piesakies dalībai koncertā
15:12, 11.Oktobris, 2019 , Dažādi , Kultūra

Piesakies dalībai koncertā "Ar ģitāru par dzīvi"

*Lai afišu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! 19. oktobrī plkst. 19.00 Jēkabpils novada Leimaņu Tautas namā jau 8. reizi notiks koncerts ģitārspēles entuziastiem "Ar ģitāru par dzīvi". Uz Tautas nama skatuves ir aicin..

Sākas diskusiju cikls par saliedētu sabiedrību
12:09, 11.Oktobris, 2019 , Dažādi , Nevalstiskās organizācijas

Sākas diskusiju cikls par saliedētu sabiedrību

*Lai skatītu infografiku pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! Lai izstrādātu saliedētas un pilsoniski aktīvas sabiedrības pamatnostādnes septiņiem gadiem (2021-2027), Kultūras ministrija sadarbībā ar reģionu nevalstisko organizāciju atbalsta ce..

Iedzīvotāji var balsot par ģimenei draudzīgāko pašvaldību
12:20, 10.Oktobris, 2019 , Dažādi

Iedzīvotāji var balsot par ģimenei draudzīgāko pašvaldību

Turpinot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) iniciatīvu “Ģimenei draudzīga pašvaldība”, jau trešo gadu Latvijā tiek organizēts konkurss, kura mērķi..

Lasīt vairāk
Salas novadā  rosība – Latvijas Mazpulku rudens forums  “Zaļākai uzņēmējdarbībai laukos” un lauku labumu tirdziņš!
22:03, 08.Oktobris, 2019 , Dažādi , Izglītība , Jaunatne

Salas novadā rosība – Latvijas Mazpulku rudens forums “Zaļākai uzņēmējdarbībai laukos” un lauku labumu tirdziņš!

Sestdien, 19.oktobrī, Salas novada Biržu pamatskolā norisināsies noslēdzošais šī gada rudens projektu forums, kura laikā mazpulcēni iepazīstinās ar savu izstrādāto projektu veikumu šajā gadā. Projektu foruma ..

Drīzumā notiks otrā Latvijas pagastu Vietvārdu diena
15:40, 08.Oktobris, 2019 , Dažādi , Kultūra

Drīzumā notiks otrā Latvijas pagastu Vietvārdu diena