Notikusi 5. Sēlijas novadu jauniešu diena “Dzimis Sēlijā”

09:21, 22.Augusts, 2019 , Dažādi , Jaunatne
Notikusi 5.  Sēlijas novadu jauniešu diena “Dzimis Sēlijā”

17. augusta rītā Sēlijas novadu jaunieši devās uz Krustpils novada Marienzejas muižu, kur notika jau 5. Sēlijas novadu jauniešu diena “Dzimis Sēlijā”. Jauniešu diena tapusi ar Sēlijas novadu apvienības: Salas, Jēkabpils, Viesītes, Neretas, Aknīstes, Ilūkstes, Jaunjelgavas un Krustpils novadu atbalstu.  Krustpils novads bija sarūpējis aktīvu un aizraujošu programmu visas dienas garumā.

Vispirms notika pasākuma atklāšana un iesildīšanās visiem dalībniekiem, pēc tam tika noteikts, kurā no novadiem nākamajā gadā notiks Jauniešu diena un, spēles laikā tika noteikts, ka nākamā jauniešu diena notiks Jēkabpils novadā.

Tālāk programmā bija paredzētas komandu cīņas “Izlauzies”, kurās katrai komandai bija jāpiedalās 15 dažnedažādu uzdevumu veikšanai, uzdevumi notika gan Marienzejas muižas parkā, gan muižas ēkā, tam sekoja iedvesmojoša saruna ar Latvijas Radio Pieci personību Inesi Pučeku, kura jauniešiem pastāstīja par savu ceļu uz darbu radio un savu hobiju – alpīnismu.

Pēcpusdienā jaunieši varēja izvēlēties un piedalīties dažādās aktivitātēs – spēlēt peintbolu, burbuļfutbolu, izbraukt ar motorlaivu, izmēģināt virtuālās realitātes atrakciju “Go station”, doties uz momentfoto stendu un piedalīties radošās darbnīcās, kurās varēja liet sveces, darināt auduma somiņu, veidot dekorus no plastikas, apgleznot džinsu, darināt rokassprādzi.  Vakarā notika komandu cīņu “Izlauzies” apbalvošana un drīz pēc tam sākās ballīte ar “Rollmans Band” un DJ Kasparu Markševiču.

Paldies Krustpils novadam par aizraujošo Jauniešu dienu!

 

Sagatavoja: Elīna Ziediņa
Jaunatnes lietu speciāliste
Salas novada pašvaldība
Tālrunis: 25712909
E-pasts: jaunatne@salas.lv