Latvijas Čempionāts Rallijkrosā 2020 Biržos

Sacensību posms trasē "Baroni", Biržos, Salas pagastā, Salas novadā

10:18, 09.Jūlijs, 2020 , Dažādi , Sports , Tūrisms
Latvijas Čempionāts Rallijkrosā 2020 Biržos
Lai plakātu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā!

Datums: 26. jūnijs

Atklāšana: 10.30

Ieejas kartes iepriekšpārdošanā: 5 euro; iegādājamas DUS "Astarte - Nafta" Jēkabpilī, Biržos, Aknīstē un Viesītē.

Ieejas kartes pasākuma dienā: 7 euro.; pensionāriem: 2 euro*.

Iegādājies VIP ieejas kartes: 25 euro vērtībā un iepriekšpārdošanā 5 eurorakstot uz e-pastusknsports@sknsports.lv.

Skatītāju kartes pasākuma dienā var iegādāties: pie ieejas pasākumā un DUS "Astarte - Nafta".

Ieeja pasākumā bez maksas: bērniem augumā līdz 1,50 m un cilvēkiem ar I grupas invaliditāti*.

* Invaliditātes un pensionāru apliecības jāuzrāda pie ieejas.

Sacensības tiks organizētas augstākajā, pret Covid-19 drošības līmenī, ievērojot visas noteiktās prasības, kas saistītas ar šī brīža situāciju pasaulē. Ne tikai sacensību rīkotāji, bet arī Latvijas Automobiļu federācija iesaistās, lai spētu nodrošināt, ka dalībnieki un līdzjutēji jūtas droši! Aicinām būt atbildīgiem, ievērot rīkotāja norādījumus, atrodoties sacensību norises vietā.

Jānis Bergs, Rallijkrosa sacensību rīkotājs: “Uzsākām sezonu vēlāk nekā ierasts, bet labāk vēlāk nekā izlaist veselu sacensību gadu. Jūlija ierobežojumu atvieglojumi mums ļāva sarīkot pilnvērtīgas autosporta sacensības, varētu teikt, ka pandēmijas iespaidā, mūsu gadījumā, bija vairāk plusu nekā mīnusu. Esam pavadījuši aizraujošu un spraigām cīņām piepildītu sacensību nedēļas nogali – ne tikai mēs, bet arī sportisti, skatītāji un līdzjutēji izbaudīja atkalredzēšanos trasē un sacensību karstumā! Ar pilnu jaudu uz priekšu - šajā sezonā paredzēti vēl trīs sacensību posmi, 26. jūlijā tiksimies Jēkabpils [domāts Salas pagasta Biržu] “Baronu” trasē, tupināsim kaimiņos Lietuvā un sezonu noslēgsim Bauskā, “Mūsa Raceland” trasē, kur apvienosim visas LAF krosa komisijas disciplīnas – rallijkrosu, autokrosu un folkreisu!”

Labākie pirmajā sacensību posmā
Latvijas Rallijkrosa čempionāts:
 • LADA RX: 1. Mārcis Martinovs 2. Kristaps Martinovs 3. Edvards Egle
 • Super 1600: 1. Juris Sīķis 2. Edijs Ošs 3. Georg Orr
 • Touring Car: 1. Jānis Ikers 2. Kaspars Fricsons 3. Varis Žentiņš
 • CK 650 kroskarti: 1. Dāvis Tobiass 2. Laur Langeproon 3. Karl Martin Miliste
Latvijas Rallijkrosa kauss:
 • BMW RX 3000: 1. Mārtiņš Prūsis 2. Edgars Valeinis 3. Dainis Valeinis
 • XTREME kroskarti: 1. Markus Abram. 2. Andre Kiil 3. Alan Kakri
NEZ Baltijas Rallijkrosa čempionāts:
 • NEZ Open: 1. Marko Muru 2. Raimo Kauttio 3. Sami Rasanen
 • NEZ Super 1600: 1. Janno Ligur 2. Juris Spīķis 3. Georg Orr
 • NEZ Super 2000: 1. Maija Stakena 2. Jānis Ikers 3. Jānis Miščenkonez
 • NEZ Touring Car: 1. Kristaps Grunte 2. Stein Karu 3. Priit Rebane
 • NEZ 4WD: 1. Andri Oun 2. Valdur Reinsalu 3. Arvydas Galinis
 • XTREME BRX kroskarti: 1. Andre Kiil 2. Markus Abram 3. Antti Suutarinen

Jaunumiem var sekot līdzi mājaslapā www.rallycross.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook.com/ @rallycross.lv un Instagram.com / @rallycross.lv.

Pasākumu atbalsta: Latvijas Nafta, Valtek, Essve, Milwaukee, Rīgas Dzirnavnieks, Valvoline, Print service, Moller auto, Falken, Malatesta, Bauskas alus, Redbull, Torņu ielas saldumi, SWH, 9vīri, AULA. 

 

Papildu informācija: Zane Lielkāja
Rallycross.lv / Sabiedriskās attiecības
E-pasts: media@rallycross.lv
Tālrunis: +371 26612249