Ko garnadži zog automašīnās? VP aicina pieskatīt savus auto

09:49, 14.Jūlijs, 2020 , Dažādi
Ko garnadži zog automašīnās? VP aicina pieskatīt savus auto

Nereti gada siltajos mēnešos, novietojot automašīnu stāvvietās, iedzīvotāji atstāj vaļā automašīnas logus, aizmirstot par automašīnā atstātajām mantām. Bet ne tikai neaizvērti logi var radīt apdraudējumu īpašumam! Valsts policija atgādina iedzīvotājiem būt piesardzīgiem un parūpēties par savu mantu drošību un sirdsmieru:

  1. Neatstāt automašīnas salonā personīgās mantas, jo pat šķietami īpašniekam nevērtīgs priekšmets var būt iemesls, lai zaglis izsistu automašīnas logu.
  2. Pārliecināties par logu un durvju aizvēršanu, atstājot automašīnu stāvvietā,
  3. Aprīkot automašīnu ar labu signalizāciju.
  4. Iespēju robežās novietot automašīnu slēdzamā garāžā vai labi apgaismotā vietā.
  5. Pārliecināties par to, ka numurzīme ir labi nostiprināta.
  6. Marķēt automašīnas spoguļu stiklus un lukturus – tas palīdzēs tos identificēt, kā arī apgrūtinās tālāku pārdošanu. Saskaņā ar statistikas datiem, vislielākajā riska grupa ir spoguļi no Porsche, Lexus, Land Rover, BMW, Jeep un Mercedes Benz markas automašīnām. Savukārt lukturi – no Porsche, Volvo, BMW markas automašīnām.
  7. Apsveriet iespēju iegādāties KASKO apdrošināšanu.

Sīkāka informācija pieejama www.manadrosiba.lv 


Informāciju sagatavoja: Zane Grīnberga
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes
Jēkabpils iecirkņa Kārtības policijas nodaļas
inspektors, leitnants
Tālrunis: +371 652 30229