Cietušie un liecinieki turpina neierasties uz krimināllietas izskatīšanu pret bijušo ģimenes atbalsta centra "Saulstari" vadītāju Boķi

09:54, 23.Novembris, 2020 , Dažādi
Cietušie un liecinieki turpina neierasties uz krimināllietas izskatīšanu pret bijušo ģimenes atbalsta centra

Oktobrī, iztiesājot krimināllietu, kurā apsūdzība uzrādīta bijušajam bāreņu nama "Līkumi" (tagad ģimenes atbalsta centrs "Saulstari") vadītājam Jurim Boķim, tiesas sēdē atkal nav piedalījusies daļa liecinieku un cietušie, informēja tiesas priekšsēdētājas palīdze Sanita Grinšpone.

Uz tiesas sēdi Zemgales rajona tiesā Jēkabpilī tika aicināti visi cietušie, kā arī 19 liecinieki. Neviens no cietušajiem uz sēdi neieradās, taču sēdē nopratināti deviņi ieradušies liecinieki. Sēde ilga teju visu darba dienu.

Iepriekš tiesā pauda, ka vairākiem cietušajiem un daļai liecinieku par neattaisnotu neierašanos piemērota procesuālā sankcija - piespiedu atvešana. Divus no cietušajiem nav izdevies nopratināt, jo nav zināma viņu atrašanās vieta.

Jau ziņots, ka 2019. gadā Salas novada dome likvidējusi ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijas pakalpojumu bāreņiem un bez vecāku gādības palikušajiem bērniem, līdz ar to, atbrīvojot iestādes direktoru J. Boķi no amata.

Avots: Leta.lv