28. janvārī pirmais tiešsaistes raidījumu “Esi informēts, atgriežoties Latvijā”
08:02, 28.Janvāris, 2021 , Dažādi

28. janvārī pirmais tiešsaistes raidījumu “Esi informēts, atgriežoties Latvijā”

ESF projekts Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” 28. janvārī plkst. 16.00 EURES Latvia tīmekļvietnes Facebook mājaslapā (https://www.facebook.com/eureslatvia) būs skatāms pirmais tiešsaistes raidījums &ldquo..

VUGD: Šobrīd atrasties uz ledus ir ļoti bīstami
12:12, 27.Janvāris, 2021 , Dažādi , Veselība

VUGD: Šobrīd atrasties uz ledus ir ļoti bīstami

Mainīgo laikapstākļu un intensīvās snigšanas rezultātā ūdenstilpju ledus kārta ir ļoti plāna un neizturīga, tāpēc šobrīd atrasties uz ledus ir dzīvībai bīstami. Aizvadītajā diennaktī Jelgavas ugunsdzēsēji glābēji Ozolnieku novadā upē Ie..

Atcerieties par drošību, apsildot mājokļus!
15:37, 08.Janvāris, 2021 , Dažādi , Vīgants

Atcerieties par drošību, apsildot mājokļus!

Attēlā Jotul krāsnī cilvēks liek malku.   Iestājoties vēsākam laikam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņem arvien vairāk izsaukumus uz ugunsgrēkiem, kas saistīti ar apkuri. Ugunsgrēku iespējamie izcelšanās iemesl..

Būsim pateicīgi , ja aizpildīsiet divas īsas aptaujas par gripu un Covid-19
11:27, 21.Decembris, 2020 , Dažādi , Veselība

Būsim pateicīgi , ja aizpildīsiet divas īsas aptaujas par gripu un Covid-19