Sākot ar 2. februāri, mainīsies sadzīves atkritumu poligona
13:51, 14.Janvāris, 2019 , Dažādi

Sākot ar 2. februāri, mainīsies sadzīves atkritumu poligona "Dziļā vāda" atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu tarifi

Tarifu salīdzināšanai, sniedzam ziņas arī par apsaimniekošanas pakalpojumu tarifiem 2018. gadā. Atkritumu veids Atkritumu kods Tarifs bez nodokļiem DRN* PVN 21% Tarifs kopā EUR EUR EUR EUR 2019 2018 2019 2018 2019 2018 2019 2018 APGLABĀ..

Latvijas Zemnieku savienība ir pret mehānisku pašvaldību skaita samazināšanu
11:31, 10.Janvāris, 2019 , Dažādi

Latvijas Zemnieku savienība ir pret mehānisku pašvaldību skaita samazināšanu

Trešdien, 9. janvārī, notika Latvijas Zemnieku savienības (LZS) valdes sēde, kurā tika skatīts jautājums par administratīvi teritoriālo reformu, kura, veidojot Krišjāņa Kariņa valdību, ir izvirzīta kā viena no prioritātēm. Par at..

Izmaiņas nodokļu jomā, sākot ar 2019. gadu

Iedzīvotāju ienākuma nodoklis Turpinot nodokļu reformas pasākumus darba spēka nodokļu samazināšanai un ienākumu nevienlīdzības mazināšanai, no 2019. gada 1. janvāra tiek palielināts diferencētais neapliekamais minimums. Ienākumiem līdz ..

Lasīt vairāk
Daudzdzīvokļu namos, kur izmanto dabasgāzi, jābūt nodrošinātai dabīgai ventilācijai
20:31, 05.Janvāris, 2019 , Dažādi

Šā gada 1.janvārī stājās spēkā Ugunsdrošības noteikumu prasība, kas aizliedz daudzdzīvokļu objektā dabīgās ventilācijas kanālam pievienot mehāniskās ventilācijas iekārtu, ja telpā izvietots gāzes aparāts un nav ventilācijas, kas ..

Ziemassvētku netiķetes ieteikumi, lai nesabojātu svētkus sev un citiem
12:21, 20.Decembris, 2018 , Dažādi , Izglītība , Jaunatne

Ziemassvētku netiķetes ieteikumi, lai nesabojātu svētkus sev un citiem

Ziemassvētki, ir gada sirsnīgākie svētki, kuru galvenais mērķis ir būt kopā ar pašiem tuvākajiem, pavadot laiku sarunās un dažādās svētku aktivitātēs. Lai izvairītos no radu un draugu pārmetumiem un nevajadzīgiem strīdiem par tehnoloģij..