Eiropas kultūras mantojuma diena 2019 Sēlpils pagasta
09:07, 09.Septembris, 2019 , Dažādi , Sports , Kultūra , Tūrisms

Eiropas kultūras mantojuma diena 2019 Sēlpils pagasta "Arbidānos"

Kultūras mantojuma aizsardzības darbs nav iedomājams bez profesionālas restaurācijas. Restaurācijas procesā speciālisti sabiedrībai atdod no pamestības un iznīcības izglābtas kultūras vērtības, kurās ieguldīta profesijas mīlestība, uzticība vērtību s..

Apmācības “Sirdsdarbs” Sēlijas novadu jauniešiem
09:46, 03.Septembris, 2019 , Dažādi , Jaunatne

Apmācības “Sirdsdarbs” Sēlijas novadu jauniešiem

No 24. līdz 25. augustam Jēkabpils novadā, biedrībā “Ūsiņš”, notika neformālās izglītības apmācības “Sirdsdarbs”, kur galvenā sarunu tēma bija darbs, uz kuru ne tikai doties, lai saņemtu algu, bet kurš iedvesmotu..

Aizvadīta Zemgales novadu diena Rīgas Centrāltirgū

Maize, medus, cigoriņu kafija, dažāda veida sieri, Šitaki sēnes, mājas vīni, alus, saldumi, adījumi, lina un filca izstrādājumi, izšuvumi, klūgu pinumi, rotas, dabīgo vielu kosmētika. Tā izskatījās Zemgales bajāru gadatirgus Rīgas Centr..

Kailgliemežu izplatības ierobežošanas pasākumi
17:15, 22.Augusts, 2019 , Dažādi , Lauksaimniekiem

Kailgliemežu izplatības ierobežošanas pasākumi

Dabas aizsardzības pārvalde pēdējā gada laikā saņem regulārus dažādu Latvijas pašvaldību iedzīvotāju ziņojumus un sūdzības par Spānijas kailgliemezi Arion vulgaris. Gliemeži nereti tiek konstatēti lielā skaitā un tie nodara ievērojamus postīju..

Notikusi 5.  Sēlijas novadu jauniešu diena “Dzimis Sēlijā”
09:21, 22.Augusts, 2019 , Dažādi , Jaunatne

Notikusi 5. Sēlijas novadu jauniešu diena “Dzimis Sēlijā”

17. augusta rītā Sēlijas novadu jaunieši devās uz Krustpils novada Marienzejas muižu, kur notika jau 5. Sēlijas novadu jauniešu diena “Dzimis Sēlijā”. Jauniešu diena tapusi ar Sēlijas novadu apvienības: Salas, Jēkabpi..