Bērnam laikus jāmāca, kā rīkoties baiļu situācijās uz ceļa un sabiedriskajā transportā
16:14, 13.Novembris, 2019 , Dažādi , Veselība , Jaunatne

Autotransporta direkcijas rīkotās kampaņas “Mazs pasažieris, liels risks” ietvaros sabiedrībā aktualizēta diskusija par riskiem, ar ko bērni var saskarties uz ceļa vai sabiedriskajā transportā. Riskus nav iespējams novērst, bet tas ir mūs..

Medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējas ārstu protesta akcijas laikā
13:33, 04.Novembris, 2019 , Dažādi , Veselība

Medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējas ārstu protesta akcijas laikā

Pirms gaidāmās ārstu protesta akcijas š.g. 7. novembrī, kuras ietvaros atsevišķās ārstniecības iestādēs varētu netikt nodrošināti plānveida veselības aprūpes pakalpojumi, piemēram, ārstu-speciālistu, ģimenes ārstu konsultācijas, ..

Piesakies dalībai koncertā
15:12, 11.Oktobris, 2019 , Dažādi , Kultūra

Piesakies dalībai koncertā "Ar ģitāru par dzīvi"

*Lai afišu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! 19. oktobrī plkst. 19.00 Jēkabpils novada Leimaņu Tautas namā jau 8. reizi notiks koncerts ģitārspēles entuziastiem "Ar ģitāru par dzīvi". Uz Tautas nama skatuves ir aicin..

Sākas diskusiju cikls par saliedētu sabiedrību
12:09, 11.Oktobris, 2019 , Dažādi , Nevalstiskās organizācijas

Sākas diskusiju cikls par saliedētu sabiedrību

*Lai skatītu infografiku pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! Lai izstrādātu saliedētas un pilsoniski aktīvas sabiedrības pamatnostādnes septiņiem gadiem (2021-2027), Kultūras ministrija sadarbībā ar reģionu nevalstisko organizāciju atbalsta ce..

Iedzīvotāji var balsot par ģimenei draudzīgāko pašvaldību
12:20, 10.Oktobris, 2019 , Dažādi

Iedzīvotāji var balsot par ģimenei draudzīgāko pašvaldību

Turpinot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) iniciatīvu “Ģimenei draudzīga pašvaldība”, jau trešo gadu Latvijā tiek organizēts konkurss, kura mērķi..