Topošajā Zemgales Attīstības programmā veido Uzņēmējdarbības sadaļu
11:07, 16.Septembris, 2020 , Dažādi , Uzņēmējdarbība

Topošajā Zemgales Attīstības programmā veido Uzņēmējdarbības sadaļu

Turpinot Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) Attīstības programmas 2021.-2027. gadam izstrādi, Jelgavā notika tematiskās darba grupas “Uzņēmējdarbība un konkurētspēja” saiets. Tās dalībnieku vidū ir reģionā ietilpstošo pa&scar..

Lasīt vairāk
Atzīmējot Pasaules talku, “Zaļā josta” aicina doties dabā un atbrīvot vidi no bezatbildīgi izmestiem izsmēķiem
12:23, 15.Septembris, 2020 , Dažādi

Lai plakātu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Šo sestdien visa pasaule tiek aicināta apvienot spēkus, piedaloties Pasaules talkā. Talkas nedēļas nogalē “Zaļā josta” izsludina vides sakopšanas fotokonkursu &ld..

Aicinām uz diskusiju Biržos par Eiropas Savienības  sniegtajām iespējām laukos
15:21, 09.Septembris, 2020 , Dažādi , Lauksaimniekiem

Aicinām uz diskusiju Biržos par Eiropas Savienības sniegtajām iespējām laukos

Biedrība “Latvijas Zemnieku federācija” aicina Sēlijas iedzīvotājus uz diskusiju par Eiropas Savienības (ES) sniegtajām iespējām un iniciatīvām, kas veicinājušas lauku reģionu, pašvaldību un vietējo kopienu attīstību. Diskus..

NVA EURES konsultantu padomi darba meklētājiem
13:30, 02.Septembris, 2020 , Dažādi , Uzņēmējdarbība

NVA EURES konsultantu padomi darba meklētājiem

ESF projekts Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” Lai pieteiktos darbam Latvijā, pretendentam ir jāiesniedz savs dzīves un darba apraksts (CV), visbiežāk nosūtot to uz darba devēja e-pastu. CV ir jānorāda darba pieredze, kval..

Bezmaksas attālinātas juridiskās konsultācijas būs pieejamas arī turpmāk
12:03, 01.Septembris, 2020 , Dažādi

Bezmaksas attālinātas juridiskās konsultācijas būs pieejamas arī turpmāk

Lai plakātu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! Novērtējot iedzīvotāju pieprasījumu pēc valsts nodrošinātām attālinātām juridiskām konsultācijām, kas norisinājās šā gada maijā un jūnijā, Juridiskās palīdzības administrācij..

Darba meklēšanai noderīgi e-pakalpojumi
11:49, 18.Augusts, 2020 , Dažādi , Mūžizglītība

Darba meklēšanai noderīgi e-pakalpojumi

Ikvienam, kurš ir darba meklējumos, ir pieejamas dažādas iespējas un arī palīdzība šajā procesā – bezmaksas izglītošanās, vakanču meklēšana, karjeras konsultācijas u.c. Lielāko daļu šo valsts nodro&scar..