Salas Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība aicina uz atkārtotu biedru kopsapulci

Salas Kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības valde sasauc atkārtotu biedru kopsapulci 2021. gada 26. maijā pulksten 14.00, kas notiks attālināti, izmantojot elektroniskās norises vietni Microsoft Teams. Dienas kārtība: Par biedru apstiprināšanu ..

Lasīt vairāk
Sāksies bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa 116111 akcija “Es audzinu viens!”
20:34, 07.Maijs, 2021 , Dažādi , Veselība , Jaunatne

Sāksies bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa 116111 akcija “Es audzinu viens!”

Jau ceturto gadu Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 (turpmāk - Uzticības tālrunis) rīko akciju "Es audzinu viens!" Šogad tā risināsies no 10. līdz 16. maijam. Uztic..

Notiek sabiedriskā transporta pasažieru aptauja
17:29, 05.Maijs, 2021 , Dažādi

Notiek sabiedriskā transporta pasažieru aptauja