Salas novada pašvaldība saņēmusi no Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas atbildi par administratīvi teritoriālo reformu
15:08, 19.Septembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Salas novada pašvaldība saņēmusi atbildi no Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas par administratīvi teritoriālo reformu

Latvijas Republikas Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas (komisija) priekšsēdētājs Kaspars Ģirģerns, pamatojoties uz Salas novada pašvaldības domes priekšsēdētājas Irēnas Sproģes mutisku informācijas pieprasījumu, &sc..

Nekustamā īpašuma Salas pagasta Biržos izsole
17:01, 18.Septembris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi

Nekustamā īpašuma Salas pagasta Biržos izsole

Paziņojums par nekustamā īpašuma izsoli Zvērināts tiesu izpildītājs Rigmonta Grīga paziņo, ka tiek rīkota privatpersonai piederošā nekustamā īpašuma - Biržu iela 2-5, Birži, Salas pagasts, Salas novads, ar ar kadastra numuru 5686..

Latvijas pašvaldību savienība sasaukusi Domes ārkārtas sēdi
14:47, 18.Septembris, 2019 , Novada ziņas , Dažādi , Jaunatne

Latvijas pašvaldību savienība sasaukusi Domes ārkārtas sēdi

16. septembrī notika LPS Domes ārkārtas sēde, kurā tika apspriesta administratīvi teritoriālās reformas (ATR) gaita. Visos ar reformu saistītajos jautājumos pašvaldību vadītājiem (pavisam Domes sēdē bija pārstāvētas 96 pašvaldības) izde..

Lasīt vairāk
Salas novada skolās turpinās projekts “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”

Salas novada skolas turpina īstenot Eiropas Savienības struktūrfondu projektu “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” – PuMPuRS ( 8.3.4. 0/16/I/001) arī šajā mācību gadā. Pr..

Svecīšu vakars Salas novada kapsētās 5. oktobrī
16:59, 13.Septembris, 2019 , Jaunumi , Novada ziņas , Dažādi

Svecīšu vakars Salas novada kapsētās 5. oktobrī

Lai afišu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! SVECĪŠU VAKARS SALAS NOVADA KAPSĒTĀS 5. OKTOBRĪ Salas pagasta kapsētās: ► Biržu kapos plkst. 15.00; ► Dzelznavas kapos plkst. 16.00; ► Auzānu kapos plkst. 17.00. Sēlpils pagas..

Orientēšanās sacensības no Sēlpils pagasta
14:14, 13.Septembris, 2019 , Sports , Kultūra , Tūrisms

Orientēšanās sacensības no Sēlpils pagasta "Arbidāniem" pārceltas uz Sēlijas ciema centru

Rēķinoties ar prognozētajiem nepiemērotajiem laika apstākļiem rīt, 14. septembrī, orientēšanās sacensības, pasākuma "Eiropas kultūras mantojuma diena 2019" pie Strūves ģeodēziskā loka punkta "Arbidāni", Sēlpils pagastā, Sal..