Kailgliemežu izplatības ierobežošanas pasākumi
17:15, 22.Augusts, 2019 , Dažādi , Lauksaimniekiem

Kailgliemežu izplatības ierobežošanas pasākumi

Dabas aizsardzības pārvalde pēdējā gada laikā saņem regulārus dažādu Latvijas pašvaldību iedzīvotāju ziņojumus un sūdzības par Spānijas kailgliemezi Arion vulgaris. Gliemeži nereti tiek konstatēti lielā skaitā un tie nodara ievērojamus postīju..

Sēlpils pilskalnu iepazīst tūrisma speciālisti no Lietuvas
16:55, 22.Augusts, 2019 , Projekti , Tūrisms

Sēlpils pilskalnu iepazīst tūrisma speciālisti no Lietuvas

Mēs, baltu pēcnācēji, esam apņēmušies saglabāt un nodot turpmākajām paaudzēm mūsu senču dzīvesziņu. Lai to paveiktu, Zemgales Plānošanas reģions, kopā ar Latvijas (to starp Salas novadu) un Lietuvas partneriem, projekta ietvaros, izveid..

Notikusi 5.  Sēlijas novadu jauniešu diena “Dzimis Sēlijā”
09:21, 22.Augusts, 2019 , Dažādi , Jaunatne

Notikusi 5. Sēlijas novadu jauniešu diena “Dzimis Sēlijā”

17. augusta rītā Sēlijas novadu jaunieši devās uz Krustpils novada Marienzejas muižu, kur notika jau 5. Sēlijas novadu jauniešu diena “Dzimis Sēlijā”. Jauniešu diena tapusi ar Sēlijas novadu apvienības: Salas, Jēkabpi..

LLKC Jēkabpils konsultāciju birojs rīko Pieredzes apmaiņas braucienu
17:07, 19.Augusts, 2019 , Dažādi , Lauksaimniekiem

LLKC Jēkabpils konsultāciju birojs rīko Pieredzes apmaiņas braucienu

Datums: 12. septembrī Maršruts: Jēkabpils - Jaunjelgavas novads: Staburaga pagasts - Seces pagasts - Daudzeses pagasts - Sunākstes pagasts APSKATES VIETAS 1. Staburaga pagasta mājas “Jaunie Trīskantnieki”, kur darbojas SIA &..

Termiņš zālāju nopļaušanai un novākšanai pagarināts līdz 15. septembrim
16:49, 19.Augusts, 2019 , Dažādi , Lauksaimniekiem

Termiņš zālāju nopļaušanai un novākšanai pagarināts līdz 15. septembrim

Laikapstākļi 2019. gada pavasarī un vasarā līdz šim ir bijuši ārpus parastajām normām, kas daļai lauksaimnieku, jo īpaši lopkopībā iesaistītajiem, ir radījuši sarežģījumus nopļaut un novākt sienu vai zāles masu lopbarības ..

Zemgales novadu diena Rīgas Centrāltirgū

23. augustā ikviens tiek aicināts uz Zemgales bajāru izrādīšanos Rīgā jeb Zemgales novadu dienu Centrāltirgū. Visas dienas garumā norisināsies Zemgales amatnieku, zemnieku un mājražotāju labumu tirdziņš, kā arī daudzveidīga un jestra iz..