NVA aicina darba devējus pieteikt algu subsīdiju darbavietas bezdarbniekiem
10:22, 22.Janvāris, 2021 , Jaunumi , Uzņēmējdarbība

NVA aicina darba devējus pieteikt algu subsīdiju darbavietas bezdarbniekiem

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties algu subsīdiju atbalstam. Tā ir iespēja darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus, nodarbinot NVA reģistrētos bezdarbniekus un saņemot subsīdijas nodarbināto darba algām pirmajo..

Barikāžu piemiņas ugunskuru sasaukšanās Sēlpils pagastā
09:25, 22.Janvāris, 2021 , Novada ziņas , Kultūra

Barikāžu piemiņas ugunskuru sasaukšanās Sēlpils pagastā

Attēlā Barikāžu piemiņas ugunskuru sasaukšanās vietu karte Sēlpils pagastā Šogad aprit 30 gadu kopš janvāra barikādēm. Gan tiem, kuri toreiz cēla un apsargāja barikādes, lai saglabātu atjaunoto Latvijas neatkarību, gan tiem, kuri..

Aicinām piedalīties diskusijā par Eiropas Komisijas iniciatīvu

Aicinām piedalīties diskusijā par Eiropas Komisijas iniciatīvu "Ilgtermiņa vīzija lauku apvidiem 2040"

Attēlā lauku ainava ar lauku ceļu   Eiropas Komisija šogad turpina strādāt pie ilgtermiņa redzējuma lauku apvidiem, lai maksimāli izmantotu lauku teritoriju potenciālu, izceļot un mērķtiecīgāk strādājot ar lauku teritorijām raksturīgajiem..

Lasīt vairāk
No 23. janvāra uz nenoteiktu laiku tiks atcelti atsevišķi arī maršruta Jēkabpils–Sala reisi
08:46, 21.Janvāris, 2021 , Jaunumi , Dažādi

No 23. janvāra uz nenoteiktu laiku tiks atcelti arī atsevišķi maršruta Jēkabpils–Sala reisi

Attēlā pa asfaltētu ceļu brauc pasažieru autobuss   Samazinoties pasažieru skaitam, no 2021. gada 23. janvāra uz nenoteiktu laiku tiks atcelti atsevišķi maršruta Nr. 6896 Jēkabpils–Sala, Nr. 6897 Jaunsilavas–G..

Lasīt vairāk
Zemgales Biznesa diena tiešsaistes platformā “Finanšu un nodokļu labirintu prasmīga pārvaldība”
08:58, 20.Janvāris, 2021 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība

Attēlā plakāts ar pasākuma nosaukumu, datumu un lektoru foto, - zem tiem vārds, uzvārds un nodarbošanās.   Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras rīkotā Zemgales Biznesa diena “Finanšu un nodokļu labirintu prasmīga pār..

Iznācis Labdarības kalendārs
14:34, 19.Janvāris, 2021 , Kultūra , Veselība

Iznācis Labdarības kalendārs "Vīrieti, dzīvo! 2021"

Lai skatītu attēlu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tā! 2020. gada nogalē Latvijas Urologu asociācija nākusi klajā ar īpašu projektu – 2021. gada kalendāru, kas veltīts vīriešu veselībai. Projekta galvenais mērķis - atgādināt..