Vietējo pašvaldību palātas prezidents atkārtoti aicina atlikt administratīvi teritoriālās reformas virzību
15:28, 29.Maijs, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas

Izvērtējot situāciju Latvijā, Eiropas Padomes (EP) Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa Vietējo pašvaldību palātas prezidents Gzavjē Kadorē (Xavier Cadoret) atkārtoti aicina apturēt administratīvi teritoriālo reformu un ve..

Zemgalē tūrisma nozares atlabšana ir sākusies

Lai apmainītos ar pandēmijas laika jaunāko informāciju un iezīmētu darba pašreizējās aktualitātes, Zemgales Plānošanas reģiona mudināti tūrisma jomas speciālisti no Aizkraukles, Auces, Bauskas, Jaunjelgavas, Jelgavas, Pļaviņu, Ru..

SIA
11:52, 28.Maijs, 2020 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība

SIA "Miķelāni Bekons" veic organiskā mēslojuma izkliedēšanu uz lauksaimniecības zemēm

26. maijā Salas novada pašvaldība saņēma informatīvo vēstuli no SIA "Miķelāni Bekons" par organiskā mēslojuma (digestāta, cūku šķidrmēslu vai cieto kūtsmēslu) izkliedēšanas darbu veikšanu uz lauksaimniecības zemē..

NVA piedāvā iespēju saņemt karjeras konsultācijas attālināti
08:57, 26.Maijs, 2020 , Jaunumi , Mūžizglītība

NVA piedāvā iespēju saņemt karjeras konsultācijas attālināti

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) jebkuram interesentam piedāvā iespēju saņemt attālināti individuālas karjeras konsultācijas: Praktiskais atbalsts CV un motivācijas vēstules sagatavošana; Informatīvais atbalsts darba meklēšan..

Aicināti uzņēmēju forumā

Aicināti uzņēmēju forumā "CexitBiz" tiešsaistē

Aicinām Salas novada uzņēmējus piedalīties forumā "CexitBiz", kas notiks 29.maijā tiešsaistē, lai kopīgi rastu atbildes uz jautājumiem- kā krīzes laikā paredzēt, radīt un nopelnīt. Forumā uzstāsies 17 lektori, kuri dalīsies..

Kārtējā Salas novada domes sēde
16:01, 25.Maijs, 2020 , Jaunumi , Novada ziņas

Kārtējā Salas novada domes sēde

SALAS NOVADA DOMES SĒDE 2020. gada 28. maijā plkst. 14.00 Darba kārtībā: N.p.k Lēmuma nosaukums Lēmuma Nr. 1. Par paveikto maija mēnesī - 2. Par Salas novada pašvaldības 2019. gada konsolidētā finanšu pārskata apstiprināšanu 142 ..