Piedalies vasaras ceļošanas akcijā “Baltu ceļš”
09:35, 10.Jūnijs, 2021 , Tūrisms

Piedalies vasaras ceļošanas akcijā “Baltu ceļš”

Sākot ar 7. jūniju, visas vasaras garumā līdz pat 22. septembrim Kurzemes un Zemgales plānošanas reģioni organizē ceļošanas akciju tūrisma maršrutā “Baltu ceļš”. Dalība akcijā ir pavisam vienkārša: Dodie..

Latvija sekmīgi pievienojusies Eiropas digitālajam Covid-19 sertifikātam
08:35, 10.Jūnijs, 2021 , Veselība

Latvija sekmīgi pievienojusies Eiropas digitālajam Covid-19 sertifikātam

Latvijas Republika ir sekmīgi pievienojusies Eiropas digitālā Covid-19 sertifikāta vārtejai, kas turpmāk nodrošinās informācijas apmaiņu ar Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm par digitālajos sertifikātos ietverto informāciju, ziņo Nacionālai..

Salas novadā pieminēs 1941. gada deportāciju 80. gadadienu
13:12, 09.Jūnijs, 2021 , Kultūra

Salas novadā pieminēs 1941. gada deportāciju 80. gadadienu

Šī gada 14. jūnijā aprit 80 gadu kopš Padomju Savienība pēc Latvijas okupācijas organizēja pirmās masu deportācijas – 1941. gadā tika izsūtīti vairāk nekā 15 tūkstoši Latvijas pilsoņu. Pieminot deportāciju upurus, 14. jūnij..

Lauka dienas
08:25, 04.Jūnijs, 2021 , Lauksaimniekiem

Lauka dienas "Dažādu augsnes apstrādes tehnoloģiju salīdzinājums graudaugu bezmaiņas sējumos slimību un kaitēkļu ierobežošanai"

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Lauka dienas Dažādu augsnes apstrādes tehnoloģiju salīdzinājums graudaugu bezmaiņas sējumos slimību un kaitēkļu ierobežošanai darba kārtība   LAP 2014.-2020. apakšp..

Lasīt vairāk
Latvijas Valsts Ceļi sniedz ziņojumu par Salas novada pašvaldības autoceļu uzturēšanu
12:44, 03.Jūnijs, 2021 , Novada ziņas , Vīgants

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Valsts Ceļi" snieguši uzturēšanas darbu pārbaudes ziņojumu par Salas novada pašvaldības autoceļu uzturēšanu. Salas novada pašvaldības pārziņā ir 171,597 ..

Svētku noformējums Salas novadā
13:08, 02.Jūnijs, 2021 , Kultūra

Svētku noformējums Salas novadā "Apslēpto dārgumu sala"

Ik gadu maija pēdējā sestdienā tiek svinēti Salas novada svētki. Pandēmijas dēļ 2020. gadā tie nenotika, taču šogad svētku atzīmēšana notika netradicionālā veidā – veidojot dažādus svētku noformējums novadā. Ierastās Salas BUB ied..