Izsaki savu viedokli: Ilgtermiņa redzējums par lauku apvidiem
14:01, 06.Augusts, 2020 , Lauksaimniekiem , Uzņēmējdarbība

Izsaki savu viedokli: Ilgtermiņa redzējums par lauku apvidiem

Eiropas Savienība uzsākusi debates par lauku apvidu nākotni un to lomu mūsu sabiedrībā. Aicinām aktīvi piedalīties dokumenta izstrādē, sniedzot savu viedokli. Šajā iniciatīvā tiks izklāstīts redzējums par lauku apvidu nākotni līdz 2040.&n..

Lasīt vairāk
Iespēja pārbaudīt redzi un pasūtīt brilles papildus vēl varēs 28. augustā, Salas ciemā un 18. augustā, Biržu ciemā
17:17, 05.Augusts, 2020 , Veselība

Iespēja pārbaudīt redzi un pasūtīt brilles papildus varēs arī 28. augustā, Salas ciemā un 18. augustā Biržu ciemā

18. augustā Biržu ciemā (Biržu Tautas namā) un papildus vēl 28. augustā Salas ciemā (Salas kultūras namā) redzes aprūpes speciālisti piedāvā mobilo redzes pārbaudi un iespēju pasūtīt brilles uz vietas - dzīves vietā.  SIA Mobile Optic piedāvajum..

Biržos Gitas Muižnieces dziesmu koncerts
16:28, 05.Augusts, 2020 , Kultūra

Biržos 30. augustā Gitas Muižnieces dziesmu koncerts "Zelta dziesmas"

Lai afišu skatītu pilnā apjomā, uzklikšķiniet uz tās! Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju š.g. martā, tika atcelts Gitas Muižnieces jubilejas koncerts. Tomēr plānotais koncerts NOTIKS 30. augustā plkst. 17.00...

Lasīt vairāk
Noslēgumam tuvojas projekts “Salas novada jaunieši!”
09:23, 03.Augusts, 2020 , Projekti , Jaunatne

Noslēgumam tuvojas projekts “Salas novada jaunieši!”

Salas novada pašvaldība no 01.08.2019. līdz 31.08.2020. īsteno projektu “Salas novada jaunieši”. Projekta mērķis ir ieviest sistēmu, lai veiktu mērķtiecīgu darbu ar jaunatni divos Salas novada pašvaldības ciemos &ndas..