Aktualitātes         Par Salas novadu         Novada dome         Jauniešiem         Attīstības plānošana         Teritorijas investīcijām         Zemgales reģionālais ģeoportāls         Pašvaldības administrācija         Pašvaldības struktūrvienības         Pašvaldības iestādes         SIA "Vīgants"         Pakalpojumi         Klientu apkalpošanas centrs         Iepirkumi         Izsoles         Projekti         Salas Novada vēstis         Kultūra


               Pasākumu plāns               Salas kultūras nams               Sēlpils kultūras nams               Biržu tautas nams               Raiņa klubs-muzejs               Bibliotēkas
         Izglītība         Tūrisms         Uzņēmējdarbība         Lauksaimniekiem         Biedrības         Veselības aprūpe         Draudzes         Sēlijas novadu apvienība         Kontakti         Foto galerija         Ierosinājumi


Kultūra Pasākumu plāns


PASĀKUMI UN NORISES SALAS NOVADĀ


Biržu Tautas namā

20 VIII - plkst. 11:00

Bērnības svētki ČUČUMUIŽAS RŪĶI AICINA.

Svētku dalībniekus lūgums pieteikties līdz 11.augustam Biržu Tautas namā vai, zvanot pa T. 20271641


Salas kultūras namā

14-18 VIII - plkst. 10:00-12:00

Radošās aktivitātes bērniem Salas kultūras namā.

17 VIII - plkst. 20:00

Dokumentālā filma "Vai viegli būt jaunam?".

Tapusi Latvijas PSR laikā 1986.gadā, režisors Juris Podnieks, kas stāsta par tā laika jauniešiem un viņu vietu sabiedrībā. Darbs saņēmis Lielā Kristapa balvu kā labākā dokumentālā filma 1986.gadā. Filma iekļauta Latvijas kultūras kanonā.

24 VIII - plkst. 20:00

Dokumentālā filma "Vai viegli būt..?"

Dok. filmas "Vai viegli būt jaunam?" turpinājums, kas stāsta par Jura Podnieka filmas varoņiem 10 gadus pēc "Vai viegli būt jaunam?" uzņemšanas. Kas mainījies cilvēka dzīvē, ja mainās valsts iekārta un apkārtējā vide?

31 VIII - plkst. 20:00

Dokumentālā filma "Vai viegli..?"

Dok. filmas "Vai viegli būt jaunam?" otrais turpinājums, kas stāsta par Jura Podnieka filmas varoņiem 20 gadus pēc filmas "Vai viegli būt jaunam?" uzņemšanas. Runa iet par laiku, valsti un nu jau vecāku (filmas "Vai viegli būt jaunam?" varoņu) skatījumu uz jauniešiem šodien. No otras puses - viņu bērnu vērtējums par šodienas dzīvi Latvijā un saviem vecākiem. Filmā parādīts, kā šodien dzīvo tā paaudze, kas ar filmas "Vai viegli būt jaunam?" starpniecību 1986.gadā pievienoja savu artavu, lai padomju sistēma kādreiz sagrūtu.

01 IX

SAT"r"IEC SKOLU!

Jautrs pasākums skolēniem, sagaidot jauno mācību gadu! Spēles, atrakcijas, iespēja pieteikties dažādos pulciņos un ārpusstundu aktivitātēs. Sīkāka informācija sekos.

09 IX

Teātra trupas "Trešais variants" Annas Brigaderes lugas viesizrāde MAIJA UN PAIJA. Režisore Inta Uškāne.; galvenajās lomās Elīza Fedotova, Linda Novika un Roberts Kokins.

Režisore: "Katrā no mums dzīvo bērns, kurš joprojām grib ticēt pasakām un vēlas, lai labais uzvar, bet ļaunais saņem mācību. Dzīvē ne vienmēr tā notiek, tāpēc mums tik ļoti patīk pasakas." Sīkāka informācija sekos.

10 IX

Tēva dienai veltīts pasākums

Sīkāka informācija sekos.


Sēlpils kultūras namā

12 VIII - plkst. 20:00

Zvejnieklīcī zaļumballe kopā ar grupu ILŪZIJA. Ieeja 3 EUR, autostāvvieta zaļumballes laikā Zvejnieklīcī 2 EUR.

20 VIII

plkst. 14:00

Kašera Sapņu fabrikas muzikālā izrāde ģimenēm ar bērniem ČETRAS KASTES. Ieeja: bērniem līdz 13 gadu vecumam bez maksas; pārējiem 2 EUR; autostāvvietas maksa Zvejnieklīcī 2 EUR.

No plkst. 12:00 darbosies JURĢA PARKA piepūšamās atrakcijas (par atsevišķu maksu).

Sīkāka informācija un afiša skatāma ŠEIT.

  


 

 

 

 © 2009-2017 Salas novada dome